Cep Uygulamalar

Flört Tanışma & Sohbet JAUMO Full Apk indir

Kategori : Android Sosyal Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 10 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 2.097

   

Flort-Tanisma-Sohbet-JAUMO

Flört Tanışma & Sohbet JAUMO Full Apk indir

JAUMO, çevrenizdeki müthiş insanlarla yepyeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz, söyleşi edip flört edebileceğiniz bedava ile son aşama eğlendirici bir programdır. bedava capcanlı söyleşi amacıyla yepyeni birini bulun, en şahane randevulara çıkın, gelecekteki partnerinizle tanışıp bulup flört etmeye başlayın. Şehrinizdeki binlerce bekarla tanışma fırsatı! Tamamen bedava ile fazlasıyla basit ve kolaydır. hakikat sevgiyi veya flört partnerinizi mi bulmak, diğer insanlarla söyleşi etmek ile anında bugün randevuya mı çıkmak istiyorsunuz? Jaumo’yu deneyin! Tamamen bedava. hep gün 10,000’den aşırı yepyeni üyeler!

Yaşam zaten yeterince kıyın, JAUMO flört etmeyi, arkadaşlık kurmayı, söyleşi etmeyi ile partner bulabilmeyi sizin amacıyla kolaylaştırıyor. Üstelik yalnızca bekârlar amacıyla de değil! Facebook, Google Plus veya Twitter üstünden tek bir tıklamayla aza olabilirsiniz.

Flort-Tanisma-Sohbet-JAUMO1 Flort-Tanisma-Sohbet-JAUMO2 Flort-Tanisma-Sohbet-JAUMO3 Flort-Tanisma-Sohbet-JAUMO4 Flort-Tanisma-Sohbet-JAUMO5 Flort-Tanisma-Sohbet-JAUMO6

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle