Cep Uygulamalar

Fotoğraf Düzenleyici Full Apk indir

Kategori : Android Fotoğrafçılık Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 28 Kasım 2014 - Okunma Sayısı : 1.212

   

Fotograf-duzenleyici

Fotoğraf Düzenleyici Full Apk indir

Çok sayıda filtre ile efekt, kullanımı asan, Facebook ile Twitter’da paylaşın ile bundan sonra fazlası. İyi fotoğrafları şahane yapmak asla zaman almıyor. Eski zamanlarda ancak en mühim anları ölümsüzleştirmek amacıyla kullanılmakta olan fotoğraflar, günümüzün teknoloji imkanları sonucunda sıkça tercih edilen eğlence metotlarından biri haline geldi. Mobil cihazlara yüklenebilen yazılımlar sayede kullanıcıların fotoğrafları üstünde değişiklikler yapıp sevdikleri beraberinde paylaşarak keyifli zaman geçirebilmeleri olabilir oluyor. Resim Düzenleyici, Türkiye olduğu denli evren genelinde de en aşırı tercih edilen yazılımlardan biri şeklinde ilgi çekmektedir. Uygulama içeriğinde yer alan menüler yardımı beraberinde kırktan aşırı filtre ile efekti ekleyebileceğiniz fotoğraflarınızda aynı anda eskiden yapılmış sembol ile çizimleri de ekleyerek farklılık yaratabilirsiniz. olabildiğince eğlendirici çerçeveler yardımı beraberinde fotoğrafın ana temasını hepsi beraberinde değiştirebileceğiniz resim Düzenleyici’de en minik bir uygulama bilgisine sahiptir olmasanız dahi profesyonel dokunuşlara imza atmanın keyfini yaşayın. resim Düzenleyici, şahsi fotoğraflarınızı geliştirmenin asan ile eğlendirici bir yoludur. Fotoğraflarınızı, asan ile kuvvetli organizasyon vasıtalarıyla hoş duruma getirir.

Fotograf-duzenleyici1 Fotograf-duzenleyici2 Fotograf-duzenleyici3 Fotograf-duzenleyici4 Fotograf-duzenleyici5

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle