Cep Uygulamalar

Fotoğraf Düzenleyici Pro Full Apk indir

Kategori : Android Fotoğrafçılık Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 29 Kasım 2014 - Okunma Sayısı : 1.419

   

Fotograf-duzenleyici-pro

Fotoğraf Düzenleyici Pro Full Apk indir

“Pro Photo Editor” kuvvetli ile kullanımlı bir ekran işleme programı.
Önemli Özellikler:
Ekran efektleri, fotoğraf organizasyon , Etiketler, resim usulü, resim paylaşımı beraberinde kıyaslanamaz muhteşem ile göz alıcı çizim fonksiyonu, Portre muamele size ücretsizdir.
Photo Editor Pro Android amacıyla yalınç ile bedava bir fotoğraf editörü. Bu büyük bir çoklu işlevsel fotoğraf editörü! şayet profesyonel bir personel yahut bir toy olup bulunmadığını açıklayacak olursak, bu şaşırtıcı efektler yapmak eğlenceli ve zevklidir, bir dakikadan bundan sonra fazla olmayan bir müddet içerisinde bu pic editörü iletebilirsiniz. “Fotoğraf editörü yanlısı” yapısı fazlasıyla yalınç ile açıktır: bir çocuk dahi kullanabilirsiniz! Görüntüleri belli bir kaliteli ile resim efektleri yaygın bir yelpazesi taktim etmek amacıyla yalnızca, yalınç yapısına karşın, öyle.

Telefonların bu kadar kaliteli resim çekebilmeleri beraberinde hep telefonda da bu fotoğraflar amacıyla bir uygulamanın bulunması olabildiğince faydalı bir duruma gelmekte. resim düzenleyicisi Pro ise bunlardan birisi.

Resim düzenleyicisi Pro’nun başka programlardan üstün şeklinde hazırlanan bir takım yanları var. bu özellikleri arasında ise soğuk çekme fonksiyonu, etiket fonksiyonu RGB paneli, çoklu pan seçenekleri, resim paylaşım fonksiyonu, olabildiğince aşırı sayıda ile eşsiz olan resim efektleri, orijinal fotoğraf çerçeveleri, renk sıçramaları, fotoğraf sahne tanıma fonksiyonu, odaklı ile bulanık fonksiyonlar, sıcaklık, metin, netlik vb. fonksiyonlar bulunmakta. Bu program sayede diğer hiçbir destek programa lazım duymayacaksınız bu özelliklere ek şeklinde al göz düzeltme, akne silme, tekrar boyutlandırma ile bunun vb. de pek çok özellik bu program beraberinde kullanıcılarına sunuluyor.

Resim sanatı ile resim dizayn şimdi, bekle bu şahane resim app bizzat resim laboratuarı yahut resim sanat stüdyosu yapmak ile olmak iyi bir resim tasarımcısı ile resim makinesi resim efektleri / resim çerçevesi kullanılarak ile bütün görüntüleri kaydetmek lazım bir tutkudur resim galerisi. açıklayacak olursak bu resim düzenleyicisi beraberinde resim ressam olmaya hazır olsun. Düş gücünüzü kullanın – bir eser yaratmak amacıyla! Tablet PC amacıyla düzeni optimize edilmiştir! Şahane bir şov mümkün.

Fotograf-duzenleyici-pro1 Fotograf-duzenleyici-pro2 Fotograf-duzenleyici-pro3

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle