Cep Uygulamalar

Frontline Commando D-Day Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 01 Eylül 2014 - Okunma Sayısı : 1.269

   

FRONTLiNE-COMMANDO-D-DAY

Frontline Commando D-Day Full Apk indir

Son derece sürükleyici tablet oyunu Frontline Commando D-Day sizlerle!
WW2 büyük Müttefik işgali mızrak ucu şeklinde D-Day şarj yol! Işgal kuvvetleri yenmek ile Fransa’yı geri alacaktır;, fırtına çimerlikleri siperleri temizlemek ile Normandiya kırlarda savaş vb. şehirleri kurtarmak.
GELECEĞİ GÖRMEK  EYLEME GEÇME ZAMANI!
Çarpıcı konsol kalitesinde görseller, duyarlı kontrolleri, gelişmiş fizik, yok edilebilir ortamlar ile tam seslendirme beraberinde nihai 3. şahıs shooter yaşayın. Savaşın hararet içine atlamak ile sınırlamak amacıyla cihazınızı itmek!
BÜYÜK TEK OYUNCU alım-satım dönemi!
Juno, Kılıç, Utah, Altın ile Omaha, hakikat çimerlik iniş dayalı 145 tek başına misyonları beraberinde 5 tek başına kampanyalar yaşayın. Müttefik kuvvetler ilerlemek amacıyla izin kuvvetli tanklar ile toplar yok. beketen bir silah kapmak ile müstahkem mevzilerine karşı boşaltın. Onların yüklerini özgür eski bombardıman uçakları ile eskort alt taraf çekmek amacıyla Ack-Ack uçaksavar silahları Man.
SAVAŞ ALANINA KOŞ!
Düşman topraklarının kalbine Battle yolunuzu! şayet düşman ateşi önlemek amacıyla bir sonraki kapak noktaya taşımak vb. madenleri ile sıçrayan engelleri kaçmak savaş boyunca çalıştırın. Düşman dalgaları meşgul yıkılabilir kapak noktalarından ortalığa!
ÖLÜMCÜL SİLAHLAR EMRİNDE!
2. evren Savaşı klasik silahların bir sıra beraberinde cepheye atın. , Mermi yağmuruna açığa talep ederseniz, bir makineli tüfek gerçek düşmanları alt taraf çekmek amacıyla tarihi bir tüfek kapmak ya. Yerleşmiş düşman askerlerine karşı topçu saldırılarında arayın yahut moloz bir tankı azaltmak amacıyla bir bazuka omuz.

FRONTLiNE-COMMANDO-D-DAY1 FRONTLiNE-COMMANDO-D-DAY2 FRONTLiNE-COMMANDO-D-DAY3 FRONTLiNE-COMMANDO-D-DAY4 FRONTLiNE-COMMANDO-D-DAY5

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle