Cep Uygulamalar

Frontline Commando Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 10 Mayıs 2014 - Okunma Sayısı : 1.050

   

FRONTLiNE-COMMANDO

Frontline Commando Full Apk indir

Bir Adam, Bir Savaş. Frontline Commando oyunu sizlerle.
Acımasız bir diktatöre karşı bir dönek taarrruz kalan tek Komando şeklinde, geri ödeme üzerindeki cephe ile cehennem bükük mahsur. Sen düşman kuvvetlerinin taarrruz hayatta ile düşmüş askerlerin intikamını almak amacıyla ayrıcalıklı bütün becerileri kullanmanız gerekmektedir.
EYLEM GÖRMEK;
Çarpıcı konsol nitelikli görseller, duyarlı kontrolleri, gelişmiş fizik ile destructibles beraberinde nihai 3rd person shooter. Savaşın sıcağında atlamak ile sınırlamak amacıyla Android cihazı itin!
ÖLÜMCÜL GÖREVLER;
Dik uçar, cip ile ağır savundu düşman üsleri alt taraf çekmek amacıyla yok edilebilir kapak noktaları ortalığa. savaşım misyonu türleri farklı üstünde düşman günden güne bundan sonra kıyın dalgaları defetmek.
ÖLÜMCÜL SİLAHLAR;
Taarrruz tüfeği, keskin nişancı tüfekleri, av tüfeği, roketatar, med kitleri, zırh ile bundan sonra bir topçu beraberinde cephe götür!
Bu uygulamanın kullanımı değerlendirme Glu Mobile değerlendirme koşulları tarafından yönetilir. şahsi verilerin toplanması ile kullanımı Glu Mobile Gizlilik Politikası tabidir.
Frontline Commando oynamak amacıyla bedava, yalnızca bir takım özüt öğeler amacıyla hakikat para ödeme yapmayı seçebilirsiniz.

FRONTLiNE-COMMANDO1 FRONTLiNE-COMMANDO2 FRONTLiNE-COMMANDO3 FRONTLiNE-COMMANDO4

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle