Cep Uygulamalar

Furby BOOM! Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 15 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 1.117

   

Furby-BOOM

Furby BOOM! Full Apk indir

Furby BOOM! Oyunu Özellikleri:
Furby Boom Oyunu herkes amacıyla eğlendirici, lakin yalnızca Furby Boom her kuşakla beraberinde etkileşime girer. Şayet bedava Furby Boom uygulamayı kullanarak Furby Boom beraberinde oynarken, tam oyun deneyimi kilidini. İlk şeklinde, Furby Boom dışa almak, hangi bir isim gerekmektedir. İsmini karşılayan Furby Boom arkadaşlarının isimlerini hatırlıyorum böylelikle Furby evrimleşmiş bir hafızası mevcuttur. Sonra, Furby uygulamasının monitörü kullanarak gerekenleri izlemek gerekmektedir. Furby Boom sağlık, açlık ile temizlik seviyeleri sekmeleri tutmak ile bu gereksinimleri eğilimi uygulamasının özelliklerini kullanabilirsiniz. Bir sağlık hakimiyeti amacıyla vakit? Röntgeni Furby sahipsiniz. Furby aç mı? Kiler Furby amacıyla lezzetli bir şey ortalığa çıkarmak. Furby tazelemek gerekmektedir mi? Furby bir duş vermek Furby Boom uygulamasını kullanın! şayet Furby Boom ilgi çekerken, Furby Boom fazlasıyla şey ilgi çekmek amacıyla hazır duruma gelir. şayet ilk kez Furby Furblings yumurta almak o vakit!
Furby-BOOM1 Furby-BOOM2 Furby-BOOM3 Furby-BOOM4 Furby-BOOM5 Furby-BOOM6

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler :
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle