Cep Uygulamalar

FxGuru Movie FX Director Full Apk indir

Kategori : Android Eğlence Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 28 Mart 2014 - Okunma Sayısı : 2.784

   

FxGuru-Movie-FX-Director

FxGuru Movie FX Director Full Apk indir

Bundan sonra eski asla olmadığı vb. arkadaşlarınız muziplik amacıyla hazır olsun ! bedava Demon Scare deneyin ile herhangi bir video korkutmak ekleyin. Ayrıca tüm yepyeni Bigfoot nazır beraberinde Prank Paketi , Bad Dog Bite , Perili Tablo , fare istilası ile Kanalizasyon Eruption’dan check out .
eğlendirici ile büyük bütçeli bir Hollywood korku , bilim-kurgu ile herhangi bir video hareketli filmi efektler coşku ekleyin . FxGuru Film FX Director, darbe -away amacıyla arkadaşlarınızı , dahil olmak amacıyla çığır açan özellikler sağlamaktadır: yürek – vurma korku ile bilimsel -kurgu patlayıcı hareketli sahneleri görsel FX büyük bir eser yelpazesine, Tescilli MotionMatch ™ teknolojisi, gerçekçi hareket ekleriz ederken filme, on saniye içerisinde son Etkileri sizlere gelişmiş yaratıcılık amacıyla vakit verin, Sanal Çıkartmaları sorunsuz çekim hizalamak amacıyla hep bir tesir amacıyla rehberlik, hep sahneninatmosferi geliştirmek amacıyla var 24 Sinematik filtreleri, HD Kaydı satın alınan bütün etkileri amacıyla bundan sonra kullanılabilir.
12 ÜCRETSİZ etkileri içerir : sevgi tanrısının Ok – Cupid ilgi herhangi bir yürek eritebilir, Ren Geyiği Dancing – Bu geyikler açıkçası sallamak mümkün ! Happy Holidays !, yepyeni sene Countdown – kodağınızı ile arkadaşlarınızı güvenli ile bahtiyar bir yepyeni sene diliyorum, İskeleti Dans – Bu dans tehdit sarsmak ile herhangi bir video dışa hortlak olabilir, Son Dakika Haberleridünya amacıyla bizzat şahsi haber yayını sunun, Doğum Günü Bot – arkadaşlarınıza Doğum Günü FX Video gönder, Dans Droid – günlük rutin sarsmak için dans droidi ekle, Piyano Drop – Bir piyano hareket korkunç yanlış gittiğinde Rekor ne olur, Bunker Buster – fazlasıyla büyükgökten bir bomba Bırak , bir paraşüt ihtiyacı, Uydu Crash – yeryüzüne çökmesini vb. önceden Uydu Yakalama, UFO Servisi – havai kükrer vb. bir UFO iniş zanaat filme, TNT Barrel – yakındaki bir patlayıcı TNT Namlu yok bir şey Direct, PLUSGÜNÜCRETSİZ ETKİSİ . ÜCRETSİZ rasgele seçilen bir tesiri test etmek amacıyla hep gün geri gel !, başka etkileri bir fazlasıyla farklı Korku FX , Bilim-Kurgu Film ile Fantazi FX , hareketli Filmi FX ile tabii Afet FX dahil olmak amacıyla farklı kategorilerde , vardır.
FxGuru beraberinde yapabilecekleriniz : sizin koridor dadanan bir hayalet gelin yakalayarakdünyayı Şok, sizin çim biçme makinesi , banyo veya yaprakların kazık denli esen işleri kaçının, arka bahçesinde üstünde bir UFO işgali filme tarafından arkadaşlarınızı şaşırtın, O önceden araç yahut RV yok tarafından evin önüne açık yer. Sizin tek sınır düş gücünüz !

FxGuru-Movie-FX-Director1 FxGuru-Movie-FX-Director2 FxGuru-Movie-FX-Director3 FxGuru-Movie-FX-Director4 FxGuru-Movie-FX-Director5 FxGuru-Movie-FX-Director6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle