Cep Uygulamalar

Galaxy S4 Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 31 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 6.250

   

Galaxy-S4-Canli-Duvar-Kagidi1

Galaxy S4 Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Galaxy S4 Live Wallpaper bütün akıllı telefon severler amacıyla bekliyoruz yepyeni capcanlı duvar kağıdı! Galaxy S3 şaşırtıcı, lakin şimdi Galaxy S4 amacıyla hazırlamak! senenin yepyeni zeng etkileyici görüntüler beraberinde fazlasıyla sayıda gerisi – 2013 yepyeni yıldızı. Mobil evren! şayet mağazaları ziyaret etmek yönetebilirsiniz dahi eski yükle Galaxy S4 capcanlı Şimdi bedava duvar kağıdı ile yepyeni teknolojik olağanüstü tadını çıkarabilirsiniz! Acele ile arkadaşlarınızın bütün övünme böylelikle ilk kez olsun! Bir telefon içerisinde bir telefon değil, yalnızca herhangi bir telefon hayaledin! Tadını çıkarın!
– Telefonunuz amacıyla İnanılmaz 3D capcanlı duvar kağıdı!
– İnteraktif fonksiyonu: görüntü ile yepyeni görüntüler üstüne dokunun anında hareket edecek!
– görünüm modu ile ev görüntü değiştirme amacıyla tam katkı var!
– Bu hoş, serbest ile eğlendirici gerisi sizleri bekliyor!
indirme yönergeleri:
Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> capcanlı Duvar Kağıtları
“Samsung Galaxy S4” “capcanlı duvar kağıdı” amacıyla “HD görüntüler” in bundansonra kullanılabilir. Galaxy S4 Wallpaper Galaxy S3 Wallpaper sonra toplama olmasını istediğiniz bir sonraki capcanlı duvar kağıdı. Akıllı telefonlar hep yerinde mevcuttur. şayet satın almak amacıyla olağan bir cep telefonu bulamıyorum test etmek günümüz dahi. pazar akıllı telefon severler amacıyla hakikat bir cennet haline geldi. Akıllı telefonlar hep hakikat bir usta Galaxy S3 bundan sonra iyi bir telefon olduğunu bilir. Yanlış! Orada-en yepyeni teknoloji olağanüstü piyasa Galaxy S4 üstünde! Galaxy S4 dokunma ile çalışan fazla olmayan hareketleri beraberinde beraber gelir. Bu yepyeni bir kayan jest kontrolleri beraberinde basitce ekrana dokunmak lazım kalmadan akıllı telefon arayüzü gezinebilirsiniz. basitce yalnızca sadece yakınlık sensörünü elinizle üstüne gelerek smartphone beraberinde gezinebilirsiniz. Hayallerinizdeki telefon. Bu Galaxy S3 bakarak biraz bundan sonra büyük görüntü, 5-inç ekrana sahiptir. Büyük görüntü esasen S3 beraberinde bundan sonra bir saç dar ile bundan sonra ince bir kasaya dolu. S4 cep telefonu Samsung Galaxy S3 bu bir hafif, uygun yükseltme. Samsung Galaxy S4 yepyeni bir akıllı telefondan beklediğiniz mevcuttur – bundan sonra büyük bir görüntü ile bundan sonra süratli bir işlemci. Bir octa işlemciye sahiptir dünyanın ilk kez smartphone. Sağlam Gorilla Glass 3 beraberinde tamamlandı Super AMOLED HD görüntü,. Samsung yepyeni medya özellikleri beraberinde harici cihazlar beraberinde akıllı telefon teknolojisini entegre ileri bir sıçrama almak hedefliyor iken. Galaxy S4 Galaxy S3 bütün özelliklerini yüksek kalacaktır. yepyeni ile geliştirilmiş sürümü tahminen 2012 senesinde Galaxy S3, en fenomen “akıllı telefon” hakikat halefi olması planlandı. vakit kaybetmeyin ile diğerleri yapmadan eski bu serin “capcanlı duvar kağıdı” alamadım. “Galaxy S4 capcanlı duvar kağıdı” indirin ile 2013 yepyeni yıldızı var. telefonunuzun ekranında mobil evren. En sevdiğiniz “capcanlı duvar kağıdı” olması planlandı. “Galaxy S4 Duvar Kağıdı” şayet 2013 senesinde olmalıdır yalnızca gerçek “capcanlı duvar kağıdı” olduğunu!
Bu capcanlı duvar kağıdı, Samsung Galaxy S3, Galaxy S4, Not II, HTC One X, Google Nexus 4, Sony Xperia Z. cihazınız desteklenmiyorsa, lütfen bizimle irtibata geçiniz vb. yepyeni cihazlar üstünde deneme edilmiştir.

Galaxy-S4-Canli-Duvar-Kagidi2 Galaxy-S4-Canli-Duvar-Kagidi3 Galaxy-S4-Canli-Duvar-Kagidi4 Galaxy-S4-Canli-Duvar-Kagidi5 Galaxy-S4-Canli-Duvar-Kagidi6 Galaxy-S4-Canli-Duvar-Kagidi7

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Gelen Aramalar

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle