Cep Uygulamalar

Garanti Cep Şifrematik Full Apk indir

Kategori : Android Finans Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 30 Nisan 2014 - Okunma Sayısı : 1.093

   

Garanti-Cep-Sifrematik

Garanti Cep Şifrematik Full Apk indir

Cep Şifrematik, güvence Bankası İnternet/Cep Şubesi işlemlerinizde özüt emniyet tanıyan “Tek Kullanımlık kod” üretme uygulamasıdır. Cep Şifrematik beraberinde üretilen bir kod beraberinde İnternet/Cep Şubesi’nde muamelelerinizi gerçekleştirdikten sonra, siz veya Cep Şifrematik kullanan bir başkası özdeş şifreyi bir bundan sonra kullanamaz.
hem de Cep Şifrematik, cep telefonunuzdan bankacılık işlemleri yapabileceğiniz Cep Şubesi’ne süratli giriş yapmanızı sunmaktadır.
Cep telefonunuza yükleyerek yanınızda taşıyabileceğiniz Cep Şifrematik tamamen ücretsizdir.
Cep Şifrematik beraberinde gerçekleştirebileceğiniz muameleler:
kod üretme: İnternet ile Cep Şubesi girişlerinizde kod üretmek amacıyla kullanılır. İnternet/Cep Şubesi girişiniz esnasında hizmet alan numaranızı ile parolanızı girdikten sonra sizden “kod” istenen adımda, Cep Şifrematik’iniz beraberinde ürettiğiniz şifreyi kullanabilirsiniz.
İmzalama: “İşlem İmzalama” programı sayede, güvence İnternet Şubesi’nden yaptığınız “Para aktarımı” muamele bilgilerinin kontrolünü ile doğrulamasını gerçekleştirebilirsiniz. Bu program isteğe bağlı şeklinde tanımlanabilir ile yalnızca belirlediğiniz tutarın üzerindeki muameleler amacıyla geçerli olabilir.
Cep Şubesi: Cep Şifrematik beraberinde Cep Şubesi’ne bundan sonra asan ile süratli giriş gerçekleştirebilirsiniz. Cep Şifrematik beraberinde Cep Şubesi’ne giriş esnasında hem de kod girmenize lazım kalmaz.
seçenekler: Cep Şifrematik’inizin “seçenekler” menüsünden PIN Değiştirme ile Senkronizasyon işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti-Cep-Sifrematik1 Garanti-Cep-Sifrematik2 Garanti-Cep-Sifrematik3 Garanti-Cep-Sifrematik4

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle