Cep Uygulamalar

Garanti CepBank Full Apk indir

Kategori : Android Finans Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 30 Nisan 2014 - Okunma Sayısı : 1.172

   

Garanti-CepBank

Garanti CepBank Full Apk indir

Bankacılık işlemlerinizdeki en büyük basitlik olan CepBank, bundan sonra bu program beraberinde hep an elinizin içinde! şimdiye denli İnternet/Cep Şubesi, SMS veya Paramatiklerden yaptığınız CepBank muamelelerinizi bundan sonra güvence CepBank programı beraberinde de yalnızca tek kod beraberinde asla zaman kaybetmeden hemen gerçekleştirebilirsiniz!
Bu program beraberinde Türkiye’nin hep yerinden istediğiniz kişiye para gönderebilir, özünüzün veya bir başkasının hattına hemen TL yükleyebilir yahut bir güvence Bankası kredi kartının borcunu anında ödeyebilirsiniz. Dahası, son 1 ay içerisindeki bütün CepBank hareketlerinizi izleme edebilir, dilediğiniz işlemi iptal edebilir veya kolaylıkla kaytadan yapabilirsiniz.
CepBank beraberinde tüm bu işlemlerinizin yanı sıra ödemeniz ihtiyaç olan toplu bir hesabı özünüz ile dost grubunuz arasında istediğiniz vb. bölüştürebilir ile onlardan para arzu edebilirsiniz. Arkadaşlarınızın da CepBank’ı varsa hemen sizlere para gönderebilir. Garanti CepBank’ın bütün bu ayrıcalıklarından hemen faydalanmak amacıyla uygulamayı indirin!

Garanti-CepBank1 Garanti-CepBank2 Garanti-CepBank3 Garanti-CepBank4

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle