Cep Uygulamalar

Geceleri Dubai Duvar Kağıdı Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 23 Şubat 2015 - Okunma Sayısı : 2.684

   

Geceleri-Dubai-Duvar-Kagidi

Geceleri Dubai Duvar Kağıdı Apk indir

Geceleri Dubai capcanlı Duvar Kağıdı lüks ile ayrıcalıklı amaç keyfini kim hepiniz amacıyla şahane bir yepyeni program! Bu şehrin çağdaş mimarisi beraberinde insanı hayretler içerisinde bırakır inanılmaz otel, ticaret merkezleri, yanıp sönen neon ışıkları yıkandığı alışveriş merkezleri, inanılmaz HD gerisi görüntüleri göz atın. Bu marka yepyeni capcanlı duvar kağıdı beraberinde dünyanın en zengin şehirlerinden birisi meşgul sokaklarında bir gece tur atın! Inanılmaz Dubai palmiye simek keşfedin; dünyanın en en üst binası Burj Khalifa şahane görme beğeni ile Dubai zengin gece yaşamı beğeni almak! bedava, anında indirin!
– Telefonunuz amacıyla İnanılmaz 3D capcanlı duvar kağıdı!
– görüntü bezemleme aksiyon Dubai görünüm;
– görünüm modunda ile ev amacıyla tam katkı – görüntü anahtarlama!
– Amazing HD çizelge kartı;
– toplumsal paylaşım düğmesi ile bundan sonra
– Bu, hoş, serbest ile keyifli eski sizleri bekliyor!
Kurulum yönergeleri izleyin:
Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> capcanlı Duvar Kağıtları
– Basmaları ile ışıkları Hareket zamanla sürekli değişiyor.
– Birkaç değişik Dubai Gece plan temalar içerisinden seçme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
– Optimize batarya Kullanımı
-% 99 cep telefonu cihazlar beraberinde uyumludur.
– Telefonunuz inaktif olduğunda duvar kağıdı programı uyku kalacaktır, bundan dolay bu capcanlı duvar kağıdı batarya tüketimini olmayacaktır.
– Geceleri Dubai capcanlı Arkaplan tamamen yatay yönünü destekler ile cep telefonları ile tablet cihazlar hem göz alıcı görünüyor.
Dubai yıllardır son birkaç en ucuz olmayan şehirlerinden birisi haline geldi ne şekilde inanılmaz. Bir Gökdelenleri beraberinde meşhur kozmopolit bir anakent, dünyanın en en üst binaları, lüks otelleri, en büyük ile en ucuz olmayan alışveriş merkezleri, insan imali simekler vb. dönen binalar vb. iddialı projeler ile fazlasıyla bundan sonra adil bir kent olduğunu! bunu ziyaret etmek göze olabilir olmayabilir, lakin Geceleri Dubai capcanlı Duvar Kağıdı şayet en inanılmaz açılardan bu göz alıcı şehrin işlek sokaklarında bir göz atalım. Bu coşku beraberinde başını döndürmek gerçekleştirecek, sizlere soluk kesen gökdelenler panoramik manzarasını sağlamaktadır!
benzersiz Geceleri Dubai capcanlı Duvar Kağıdı beraberinde asla uyumayan bu mucizevi kenti ziyaret edebilirsiniz. Bu eşsiz en üst çözünürlüklü resim neredeyse gökyüzüne ulaşmak inanılmaz en üst binalar arasında alacak! Dubai’de alışveriş festivali atmosferini yaşamak amacıyla inanılmaz bir ihtimal kalacaktır. sihirli renkleri ışıldayan ışıklar gözlerinizi kamaştıracak ile Dubai göz alıcı gece manzarası beraberinde boğulmuş kalacaktır. Bu kent fazlasıyla sunan ile bu yepyeni capcanlı duvar kağıdı beraberinde Dubai getiriyor coşku bir bölümünü görmek ile sezmek amacıyla ihtimali elde edecek. Android ™ amacıyla bu şaşırtıcı bedava bir program beraberinde görüntü süslemek sonra, se Dubai hoş gecenin görüntüleri güne gerçekleştirebilirsiniz ne şekilde!
Geceleri Dubai capcanlı Duvar Kağıdı dünyanın en sansasyonel şehirlerinden birisi vasıtasıyla bir gece turu sizleri almakta! Dünyanın en en üst binası Burj Khalifa Check out, kelimenin tek yedi yıldızlı lüks otel, Burj Al Arab ziyaret, gezegen, Dubai Miracle Garden beraberinde alakadar en büyük çiçek bahçesi gerçek bir yürüyüşe çıkın! Android ™ ile Samsung Galaxy smartphone amacıyla bu çarpıcı Dubai capcanlı Duvar Kağıdı seni fazlasıyla hizmeti sağlar! Yapmanız ihtiyaç olan bütün benzersiz Dubai gece deneyimi amacıyla anında indirin olduğunu!
İnanılmaz Dubai HD görüntüler nefesinizi alacak ile şehrin göz alıcı gece manzaralar beraberinde yepyeni capcanlı duvar bağımlısı olması planlandı. ucuz olmayan ile lüks ömür şekli baresinde düş ediyorsanız, bu sizin amacıyla şahane bir gerisi resimleri mevcuttur! Sen esasen, var olmak bu göz alıcı şehrin sunduğu herşeyini beğeni intiba var olması planlandı! Dubai gökdelenler, egzotik otel, yanıp sönen neon ışıkları ile abartılı mimari göz alıcı bir görünüm bundansonra yalnızca bir dokunuş! Tamamen bedava, şu tapta Geceleri Dubai capcanlı Duvar Kağıdı yükle, tereddüt etmeyin, arkadaşlarınızla paylaşmak ile bu kere bir yaşam boyu lüks bir serüven beraberinde özünüzü şımartın!

Geceleri-Dubai-Duvar-Kagidi1 Geceleri-Dubai-Duvar-Kagidi2 Geceleri-Dubai-Duvar-Kagidi3 Geceleri-Dubai-Duvar-Kagidi4 Geceleri-Dubai-Duvar-Kagidi5 Geceleri-Dubai-Duvar-Kagidi6 Geceleri-Dubai-Duvar-Kagidi7

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle