Cep Uygulamalar

Genius Scan – PDF Scanner Apk indir

Kategori : Android İş Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 06 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 1.458

   

Genius-Scan-PDF-Scanner

Genius Scan – PDF Scanner Apk indir

Cep telefonunuz ile belgeleri taramak isterseniz Genius Scan – PDF Scanner imdadınıza koşuyor. Taramış olduğunuz sayfaları jpeg formatında dilerseniz pdf formatında kaydedebilirsiniz. Dilerseniz bulut bilişim‘in sağladığı ortamlarda Box.net, DropBox, Evernote vb.’de taramış olduğunuz belgeleri jpeg veya pdf formatında saklayabilirsiniz.

Genius Scan uygulaması akıllı sayfa algılama özelliğine sahiptir. Taramış olduğunuz belgeleri perspektif olarak düzeltmelerini otomatik olarak yapmaktadır. En uygun ışık ayarını siyah beyaz dengesini, netlik ayarını ve odaklama ayarlarını Genius Scan sizin yerinize yapar.

Genius Scan uygulaması güncel hayatta karşılaşabileceğiniz belgeleri taramanız daha sonra bu belgeleri saklamanız ve kullanmanız için geliştirilmiştir. Faydalı olması dileğiyle.

Genius-Scan-PDF-Scanner1 Genius-Scan-PDF-Scanner2 Genius-Scan-PDF-Scanner3 Genius-Scan-PDF-Scanner4 Genius-Scan-PDF-Scanner5 Genius-Scan-PDF-Scanner6 Genius-Scan-PDF-Scanner7 Genius-Scan-PDF-Scanner8 Genius-Scan-PDF-Scanner9 Genius-Scan-PDF-Scanner10

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle