Cep Uygulamalar

Gerçek Org Full Apk indir

Kategori : Android Eğlence Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 28 Mart 2014 - Okunma Sayısı : 1.188

   

Gercek-Org

Gerçek Org Full Apk indir

Hakikat kılgan Piyano – Piyano Android amacıyla Android amacıyla piyano en eğlendirici bir tecrübe! Grand Piyano, çıngılı Piyano, Synth, kılgan, Akustik Gitar, Elektro Gitar, Electric Bass, Synth Bas, Strings, Boynuzları, Kil, Klavsen, Oyuncak kılgan, Banjo, Akordeon, Sitar, Vibrafon, Flüt, Vokal ile Sax sesleri beraberinde Dijital Piyano. Capcanlı müzik çalmak amacıyla.
Özellikler:
Tam klavye, Stüdyo ses niteliği, Grand Piyano, çıngılı Piyano, Synth, kılgan, Akustik Gitar, Elektro Gitar, Electric Bass, Synth Bas, Strings, Boynuzları, Kil, Klavsen, Oyuncak kılgan, Banjo, Akordeon, Sitar, Vibrafon, Flüt, Vokal ile Sax vb. enstrümanlar, şahane bir hakikat piyano / klavye seti, 5 oktav, Kayıt modu, Döngü içerisinde Oyna, Rename kayıtları, bütün görüntü çözünürlükleri beraberinde çalışır – Cep Telefonu ile Tablet (HD ekran), bedava, Piyanistler amacıyla, klavyeci amacıyla, bir müzisyen amacıyla, sanatçılar amacıyla!

Gercek-Org1 Gercek-Org2 Gercek-Org3

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle