Cep Uygulamalar

Gizli Nesne Macera Oyunu Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 17 Ocak 2015 - Okunma Sayısı : 1.162

   

Gizli-Nesne-Macera-Oyunu-Free

Gizli Nesne Macera Oyunu Full Apk indir

tüm şifrelenmiş objeleri bulabilecek misiniz? Bir günlüğüne de olsa diğer biri olmak istediniz mi?
Gizli Obje serüven oyununu bedava indirin ile Edward’ın evini araştırın. 18 departman boyunca, heyecanlı ile entresan maceralara atılın.
Gizli Nesne Macera Oyunu Özellikleri
✓ 18 biri birinden hoş ile zorlu bulmacalı departman.
✓ Yüzlerce bulunacak obje, özdeş kısmı hep oynayışınızda diğer objeler arayacaksınız.
✓ Renkli grafikler ile capcanlı ♫ müzikler ♪
✓ Komik ile eğlendirici masal.
OYUNU parasız şeklinde İNDİRİN, bundan sonra SONRA bütün BÖLÜMLERİ OYUN İÇİNDEN TAMAMEN ÜCRETSİZ şeklinde AÇIN!
Gizli obje bulma oyunu “Where’s My Stuff?”da, Edward’ın bir günlük ömrünü yaşayın ile günlük yapmış olduğu işlerde ona kömek edebilirsiniz. Yaşam, Edward amacıyla mükemmel gidiyor. hoş bir evi, iyi bir işi ile çevresinde pekçok kadın var. ama, özü fazlasıyla karışık biri ile eşyaları bu karmaşada sürekli kayboluyor. Ona siz yardım edeceksiniz! hep gün sabah olduğunda Edward uyanır, meslek amacıyla hazırlanır, ofiste çalışır ile gece olunca barda iki bira içip rahatlar ile kız tavlamaya çalışır. Edward’ın günlük yaşantısında, işine yarayacak objeleri bulmasına yardım edebilirsiniz. Gün boyunca; kahvaltı hazırlayacak, alışveriş gerçekleştirecek, arabayı temizleyecek, diskoda bir şeyler içecek, çapkınlık gerçekleştirecek ile farklı aktivitelerde bulunacaksınız. Tamamen farklı biri olun ile “Where’s My Stuff?” oyununu da onun ömrünü yaşayın.
Bu aplikasyon hep yaştan insanın eğlenerek oynaması amacıyla tasarlanmıştır. Bu oynanış tecrübesini diğer bir yerde bulamayacaksınız. Objeler sürekli ortadan kayboluyor ile onları aramak sizlere düştü. Belki de doğaüstü hadiseler mevcuttur, kim bilir? Alanları ile değişik mekanları bir dedektif vb. tetkik edip eşyaları keşfetmelisiniz. Bazen görünmez vb. gelebilir ile bulmakta zorlanabilirsiniz. Edward’ın evinde objeler içerisinde gizli, açık ve kesin olmayan, şifrelenmiş veya kaybolmuş ile bu karmaşada hizmet ona destek olmak. masal boyunca ev, garaj, bahçe, büro, bar, klüp, sokak vb. bir fazlasıyla farklı ortamda gezeceksiniz. Where’s My Stuff Andorid amacıyla indirip oynayabileceğiniz en keyifli oyunlardan biri.

Gizli-Nesne-Macera-Oyunu-Free1 Gizli-Nesne-Macera-Oyunu-Free2 Gizli-Nesne-Macera-Oyunu-Free3 Gizli-Nesne-Macera-Oyunu-Free4 Gizli-Nesne-Macera-Oyunu-Free5

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle