Cep Uygulamalar

GO Klavye – Emoji Emoticons Apk indir

Kategori : Android Sistem Araçları - Yazar : - Tarih : 22 Şubat 2015 - Okunma Sayısı : 1.169

   

GO-Klavye-EMOJi-EMOTiCONS

GO Klavye – Emoji Emoticons Apk indir

Tüm dokunuşunuzun tadını çıkartın! Google Play mağazasındaki 1 numaralı klavye!
GO Klavye bundan sonra iyi bir otomatik düzeltme tanıyan ile kullanan kimse arkadaşı arayüze sahiptir. Ücretsiz Emoji klavyesidir. 60+ lisan katkısı ile taleplerinize bakarak lisan havuzu genişlemektedir. Klavyedeki semboller SMS, Gmail, Whatsapp v.b. vb. bütün fenomen uygulamalar beraberinde uyumludur. En önemlisi: sizleri dinliyoruz ile öğrenmemize izin verin!
Özellikler:
★ Ücretsiz 800+ Emoji ile başka şirin gülen suratlar patlaması (ʘ‿ʘ)
800+ tatlı emoticons, emoji ile gülen suratlar paketini değerlendirmek bedava. Bunlar değişik türkümler esnasında sıralanmıştır böylece süratlice istediğiniz bulabilirsiniz. ile bundan sonra aşırı emoji yolda!
★ Renkli temalar ile pratik eklentiler
GO Klavye beraberinde ahenkli mağazada 10000+renga renk tema yer almaktadır ile hep hafta bedava temalar sunuyoruz! Arkadaşlarınız arasında özünüzü gösterin!
Ek şeklinde yazmanızı bundan sonra eğlendirici ile bundan sonra süratli duruma getirecek özelliklerimiz var. Ses girişi ile ses kaydedici denemeye değer.
★ Klavye alanında son aşama düzenlenebilir vasıta çubuğu
Tek tıklama beraberinde bütün emoji emoticonslara yahut organizasyon sayfasına ulaşmak ister miydiniz? vasıta çubuğumuz yazma alışkanlığınızı ayarlayan iki özelleştirilmiş kısayol girişi sunmaktadır. hep hangi bir vakit şunları ayarlayabilir ile değiştirebilirsiniz.
★ Kelime düzeltme önerileri
GO klavye düzeltme tavsiyeleri fonksiyonu etkili iken yazım hatasını tanımlayabilecek ile gerçek tavsiyeler sunabilecek denli akıllıdır. Dikkatsiz yazım bundansonra sizden uzak olması planlandı.
★ Çeşitli düzenler, tablet cihazlar amacıyla katkı ile işaretle yazım
Telefon amacıyla QWERTY, QWERTZ ile AZERTY vb. değişik düzenler beraberinde beraber bilhassa pad tablet amacıyla başka düzenleri hizmeti sağlar. süratli giriş amacıyla ekranda parmağınızı kaydırabileceksiniz.
★ Eğlenceli ile özgürce yazım
gerisi resimlerinizi bedava bir biçimde ayarlayabildiğiniz vb. sesinizi değişik seslere dönüştürmek amacıyla ses kaydedicisini kullanabilirsiniz. onu arkadaşlarınıza göndermek çoook eğlendirici. Deneyin!
★ Gizlilik
Kredi kartı v.b. vb. şahsi bilgilerinizi hiç toplamıyoruz.
ama “Bu klavye şahsi bilgilerinizi toplayabilir” tarzında bir ikaz bildirimi alabilirsiniz. Bu ikaz bildirimi Android’lerde HERHANGİ bir üçüncü parti klavye programı amacıyla standart bir mesajdır, dolayısıyla endişelenmeyin.
Kullanıcılarımız ne diyor
“Go klavye tam istediğim vb… şayet süratli bir yazım ile ehil bir kişiselleştirmeye bakıyorsanız.. bu gerçek seçme işlemi.” – Mohd Hasbi
“Bu yalnızca bir yazım vasıtası değil. Renga renk teması beraberinde şirin emoji ile gülen suratları fazlasıyla beğendim” – Sonia Garcia
SSS
1. Cep telefonumda GO Klavyeyi ne şekilde etkinleştiririm?
Adım 1: GO Klavye simgesine tıklayarak açın GO Klavyeyi etkinleştire tıklatın ile varsayılan şeklinde ayarlayın;
Adım 2: herhangi bir giriş kutusu bulun ile yazmaya başlayın!

GO-Klavye-EMOJi-EMOTiCONS1 GO-Klavye-EMOJi-EMOTiCONS2 GO-Klavye-EMOJi-EMOTiCONS3 GO-Klavye-EMOJi-EMOTiCONS4 GO-Klavye-EMOJi-EMOTiCONS5 GO-Klavye-EMOJi-EMOTiCONS6 GO-Klavye-EMOJi-EMOTiCONS7 GO-Klavye-EMOJi-EMOTiCONS8

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle