Cep Uygulamalar

Göğüs Egzersizi Full Apk indir

Kategori : Android Sağlık ve Form Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 07 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 2.808

   

Gogus-egzersizi

Göğüs Egzersizi Full Apk indir

Göğüs Egzersizi Uygulaması sayesinde göğüs kasımızın alt ile yüksek bölgesinde yer alan kasların çalıştırılması ile ilintilidir. Bundan sonra ayrıntılı çalışmayı gerektiren kaslar olmakla ile, bu yerde yer alan egzersizler temel olan göğüs kası egzersizleridir ile bu hareketler beraberinde belli bir düzeye gelinmeden diğerlerine geçilmemelidir. Göğüs kası yanınızdan omuz kasımıza bağlanmaktadır. Üst tarafta ise boyun ile trapez kasımıza bağlanmaktadır. Dolayısıyla hareketler bu kaslara da tesir etmektedirler.

Sıhatli bir vücuda ulaşmak amacıyla muntazam şeklinde egzersiz yapılması son aşama önemlidir. Muntazam bir biçimde egzersiz yapmak içerisinde gerçek hareketlerin tercih edilmesi gerekiyor. Göğüs Egzersizi Uygulaması  sizlere bu hareketleri ile şunları ne şekilde yapacağınızı gösteriyor. şayet sizde egzersiz yapacaksanız ile bu mevzuda yardımcı arıyorsanız o vakit bu uygulamayı tercih etmelisiniz.

Uygulamada bulunan egzersizler olabildiğince kullanışlı. Üstelik bütün egzersizleri yalnızca 8 dakikada tamamlayabiliyorsunuz. Bu sayesinde aşırı vakit kaybetmeden günlük şeklinde egzersiz yapabiliyorsunuz. Bu sayesinde de bundan sonra sıhatli ile bundan sonra muntazanm görünümlü bir vücuda sahiptir oluyorsunuz.

Gogus-egzersizi1 Gogus-egzersizi2 Gogus-egzersizi3 Gogus-egzersizi4 Gogus-egzersizi5 Gogus-egzersizi6 Gogus-egzersizi7 Gogus-egzersizi8

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle