Cep Uygulamalar

Google Haberler ve Hava Durumu Full Apk indir

Kategori : Android Haber ve Dergi Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 29 Kasım 2014 - Okunma Sayısı : 1.030

   

Google-Haberler-ve-Hava-Durumu

Google Haberler ve Hava Durumu Full Apk indir

Telefonumuzda yüklü duran ile sıkıcı arayüzünden nedeniyle pek fazlasıyla kullanan kimsenin kullanmadığı Google Haberler ile atmosfer vaziyeti programı güncellendi. Bir fazlasıyla bir ilki yanında getiren uygulamayı denemenizi öğüt ediyoruz.

Manşetteki öykülere, yöresel haber ile atmosfer durumuna ait sizlere ayrıcalıklı kapsamlı ile kişiselleştirilmiş manzara.
• 65.000 yayından haberleri takip edin.
• En mühim Öyküler, teknolojik, Spor ile atmosfer vaziyeti vb. kategorilere yalınç kaydırma hareketleriyle erişim sağlayın.
• Ülkeye ezilet 60 sürüm, ana görüntü widget’ları ile kişiselleştirilmiş haber yerleri (Hollywood, NASA, Moda yahut ilginizi çeken başka mevzular) beraberinde sayfa düzeninizi istediğiniz biçimde ayarlayabilirsiniz.
• Bir öyküye hafifçe vurarak farklı bakış açılarını (detaylı makaleler, düşünceler ile yöresel yorumlar dahil) görmenizi sağlar.

Uygulama bundan sonra Google hesabınızla entegre şeklinde çalışıyor. farklı kategorilerde haberlere ulaşabileceğiniz vb. konumunuzda ki yöresel haberlere de kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Google-Haberler-ve-Hava-Durumu1 Google-Haberler-ve-Hava-Durumu2 Google-Haberler-ve-Hava-Durumu3 Google-Haberler-ve-Hava-Durumu4 Google-Haberler-ve-Hava-Durumu5 Google-Haberler-ve-Hava-Durumu6 Google-Haberler-ve-Hava-Durumu7

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle