Cep Uygulamalar

GPS Navigation BE-ON-ROAD Full Apk indir

Kategori : Android Seyahat ve Yerel Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 09 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 1.691

   

GPS-Navigation-BE-ON-ROAD

GPS Navigation BE-ON-ROAD Full Apk indir

Android amacıyla özgür GPS Navigasyon ile offline haritalar. Özgür Güncellemeler programı ile haritalar hatta. Özgür OpenStreetMap amacıyla Navigasyon lisansı. BE-ON-ROAD OpenStreetMaps dayalı Android amacıyla bedava offline turn-by-turn GPS navigasyon. Haritalar yılda def’aten fazlasıyla kere güncellenmektedir. Cihazınızda yahut SD kart saklanabilir. Bu hem de internet bağlantısı olmaksızın hiçbir yere en güncel haritalar beraberinde gezinebilirsiniz, demektir!

GPS Navigation BE-ON-ROAD Uygulaması özellikleri:
offline gps navigasyon, offline haritalar, bedava harita güncellemeleri, Çoklu lisan sesli navigasyon (33 lisan desteklenmektedir), GPS / GLONASS hazır, Hız sınırı uyarıları, durağan hız kamerası uyarıları (seçili ülkelerde vardır), 3D binalar, Şeritli rehberlik, Büyük POI veritabanı, Yaya, araç, hem de arı-line navigasyon, yöresel günbatımı zamana dayalı ~ gece modu, Parça kayıt…

GPS-Navigation-BE-ON-ROAD1 GPS-Navigation-BE-ON-ROAD2 GPS-Navigation-BE-ON-ROAD3 GPS-Navigation-BE-ON-ROAD4 GPS-Navigation-BE-ON-ROAD5

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle