Cep Uygulamalar

Gül Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 01 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 3.420

   

Gul-Canli-Duvar-Kagidi1

Gül Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Bir bahçe içerisinde bir “al gül” bundan sonra hoş bir şey var mı? Ekranda dokunduğunuzda, yepyeni bir al çiçekler görünür! Gül capcanlı Duvar Kağıdı beraberinde sizinle her daim şahane bir bahçe mümkün! Şimdi bu uygulamayı alın ile ekranda dönen bir tek çiçek yalınç güzellik beğeni. şayet bundan sonra fazlasını istiyorsanız, yalnızca ekrana dokunarak tutmak ile onları bir sürü alacak. Çiçeklerin güzelliği sizleri büyüler ile hayran olması planlandı! En sevdiğiniz çiçekli dosyasını seçin ile ihtiras ile sevgi sihirli dünyasına girin!
– Cep telefonunuz amacıyla ideal capcanlı duvar kağıdı!
– şayet ekranda dokunun vakit, yepyeni al çiçekler görünür!
– gerisi stilleri Beş türleri – değişik mükemmel görüntüler!
– Yüzen maddelerin hız üç tip: asta, olağan, süratli!
– Peyzaj modu ile ev görüntü değiştirme amacıyla tam katkı!
– Bu animasyonlu gerisi seçin ile pişman olmayacaksınız!
indirme yönergeleri izleyin:
Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> Canlı Duvar Kağıtları
Gül capcanlı Duvar Kağıdı alın ile en sevdiğiniz duvar üstünde yüzen hoş al çiçekler tadını çıkarın! sevgili mısın? Sonra bir yürek gerisi seçin! veya belki fazlasıyla ufak olanları duş kucaklamak ederken, masaüstünüzde ayrı ayakta, yalınç lakin mükemmel bir çiçek ekran tercih! Onların duygularını anlatım etmek istiyorum orada bütün bu hassas insanlar amacıyla şahane bir program, lakin ne şekilde bilmiyorum. ‘Tek bir gül bahçenize mümkün … tek bir dost, senin dünyan.’
Güller onların romantik sembolizm amacıyla saygın lakin onların çoğalmaları da yenilebilir mevcuttur. Çiçek tatlar yeşil elma ile çilek mevcuttur. Onların kodağı de armut, elma, kiraz, erik, şeftali, kayısı ile badem bulunmakta. Mitoloji Cupid yanlışlıkla onları tam bir bahçe içine bir ok fırlattı vakit dikenler büyüdüğünü söylüyor.
Botanik Theophrastus’un ile babası (371-286 M.Ö.) ilk kez sınıflandırılır ile bitkiler belirlenmiştir. Bitkiler ile De Causis Plantarum içine onun klasik kitaplarda Sorgulama (bitkilerin nedenleri) senesinde yüz yapraklı baresinde (: yüz yaprakları tam anlamıyla) gül ile centifolia denir yazdı. Roma İmparatoru Neron bu göz alıcı çiçeğin taze yaprakları beraberinde onun konuklara duş sevdim. Efsaneye bakarak, sıkı petal bulutu takriben konukların bazıları boğuluyor. Orta Çağda, onların banyoları bu çiçek yaprakları, yağ bırakmak zenginler amacıyla gelenekti. pekçok noblewomen vücut kokuları örtmek amacıyla kokulu bitkiler buketleri taşıdı.
Roma İmparatorluğu döneminde, inanılmaz hoş kızlık isimli Rhodanthe olduğunu söyleyen bir efsane mevcuttur. Onun güzelliği amansızca peşini pek gayretli talipleri çekti. Onların peşinde Bitkin, Rhodanthe dostu Diana mabet onun talipleri sığınırım zorunda kaldı. Ne yazık ki, Diana kıskanç oldu. ile talipleri sevdikleri Rhodanthe yakın almak amacıyla onun tapınağı kapıları bozulunca o da dikenler bir gül ile onun talipleri içine Rhodanthe dönüm, öfkelendi.
Gül capcanlı Duvar Kağıdı indirin ile sevimli görüntüler ile hoş iplik güller beraberinde telefonunuzu güzelleştirmek!

Gul-Canli-Duvar-Kagidi2 Gul-Canli-Duvar-Kagidi3 Gul-Canli-Duvar-Kagidi4 Gul-Canli-Duvar-Kagidi5 Gul-Canli-Duvar-Kagidi6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle