Cep Uygulamalar

Gülümsüyor Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 01 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 2.332

   

Gulumsuyor-Canli-Duvar-Kagidi1

Gülümsüyor Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Smiles Duvar kağıdı , piyasada en komik ile en coşku verici duvar kağıtları birisi , bedava komik ile sevimli gülen yüzleri beraberinde görüntü güzelleştirici edilebilir capcanlı . aşırı çılgınca davranan , komik gülümsüyor. Beraberinde bu eğlendirici ” capcanlı duvar kağıdı ” bütün sorunları unutun gerçekleştirecek , yalnızca bütün komik ifadeler hakimiyet etmelisiniz . ‘ EğerDünyada görmek istediğiniz mübadele siz olun ‘ – yüzünüzde bir gülümseme beraberinde hep gün başlamak ile çevrenizdeki insanlar amacıyla esin kaynağı .
– Telefonunuz amacıyla İnanılmaz 3D capcanlı duvar kağıdı !
– görünüm modu ile ev amacıyla tam katkı var – görüntü değiştirme !
– Bu hoş , serbest ile eğlendirici gerisi sizleri bekliyor !
indirme yönergeleri :
Ana Sayfa – > Menü – > Duvar Kağıtları – > Canlı Duvar Kağıtları
Bir anlık ruh yükseltici arıyorsanız , bu serin ” gerisi duvar kağıdı ” tam sizlere bakarak – hep komik ” gülen yüz ” Bu taze ile eğlendirici bir program yüklemek kere kahkaha beraberinde zemin üstünde yuvarlanan olması planlandı . yalnızca sizlere en elverişli ” Smiles Background ” seçin – Bir sonsuz optimist vaziyette sizin cam her daim yarısı dolu ise , sizin kişilik futbol amacıyla elverişli en üst çözünürlüklü duvar kağıdı olması gerekmektedir . Bu mevzuda asla şüphem yok , bütün bu aşırı çılgınca davranan gülen yüzleri eğlence amacıyla yalnızca tasarlanmıştır. Dijital Gülümseme Live Wallpaper komik bulursa – bu inanılmaz bir fırsat ile bu serin ” bedava yükle ” kaçırmayın . hep anlatım sonsuz mutluluk getirecek ! Bu kalitede yepyeni bir serin en üst çözünürlüklü duvar kağıdı bundan sonra eski tablet yahut telefon ekranı dahi serin yapmak amacıyla şahane olabilir . şayet bütün aptal ifadeleri beraberinde son aşama komik ifadeler buluyor musunuz ? Bu vaziyette ise , özünüze bir iyilik yapmalısınız ile ” Smiles Duvar Kağıdı ” beraberinde en sevdiğiniz anlatım bulabilirsiniz . Bir kiraz ağacı çevresinde goofing gülümsüyor bulacaksınız ile hem de uzayda – işinizi bütün en komik gerisi almak amacıyla yalnızca .
Gülen yüz popüler ne şekilde ortalığa çıkmıştır ? Harvey Ball bir gülümseme çizmek istedi ile o sözde yalnızca bir ışıldayan sarı sayfada iki göz eklendi , ile , on dakika içerisinde , gülen yüz doğdu ” hoş bir gün ” kim birinci oldu. İfadeler telefonda hayata ile bedava şeklinde görüntü dekore yapabilirsiniz . yaşamın iyi tarafından bakmak ile bu ” bedava capcanlı duvar kağıdı ” anında olsun – bu fevkalade capcanlı program aynı anda akıllı bir manzara göz alıcı ile komik yapacaktır. şayet ” Smiles HS ” tek hedefi ne olduğunu biliyor musunuz ? doğal ki, eğlendirmek ile güldürmek , fazlasıyla onun aptal ifadeler beraberinde komik Crazy Smiley Live Wallpaper vb. amacıyla . Bir deneyin , pişman olmayacaksınız!
Pek fazlasıyla bilim çalışmalar kahkaha hayatını uzatır ile stresi azaltır işaret etmek olduğunu biliyor muydunuz? Bu yepyeni bedava ” gerisi duvar kağıdı ” stresli işleri olan insanlar amacıyla idealdir – ‘ Smiles Wallpaper ” her daim yaşamın iyi tarafından bakmak gerektiğini şahsi hatırlatma kalacaktır . hep deli gülen yüz şayet felsefe bizzat ” merak etmeyin , bahtiyar olmak ” vermenize destek kalacaktır . Komik Köpek Smiles Live Wallpaper ile bütün aşırı çılgınca davranan gülümsüyor beraberinde eğlendirici olsaydı , bu yepyeni ” Smiles Live Wallpaper ” denetlemek amacıyla tabiidir . yalnızca bütün bu komik ‘ Smiles arka ” telefonunuzda ne şekilde görüneceğini açıkçası inanılmaz düş etmeye çalışın – hiçbir vakit kahkaha beraberinde zemin üstünde yuvarlanan olması planlandı .

Gulumsuyor-Canli-Duvar-Kagidi2 Gulumsuyor-Canli-Duvar-Kagidi3 Gulumsuyor-Canli-Duvar-Kagidi4 Gulumsuyor-Canli-Duvar-Kagidi5 Gulumsuyor-Canli-Duvar-Kagidi6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle