Cep Uygulamalar

Gün Batımı Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 01 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 1.287

   

Gun-Batimi-Canli-Duvar-Kagidi1

Gün Batımı Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Şayet gün batımı hoş resimler beğeni Sunset Live Wallpaper , telefonunuz amacıyla gerçek bir duvar kağıdı ! Romantik gün batımı icra eden göz alıcı arka planlar . hoş renkler , al ile pembe veya bulutlu bir gökyüzünde mor tonlarında . Deniz yahut okyanus güneş ayarı mükemmel , gerçeküstü görüntüler. Sunset Live Wallpaper indirin ile telefon ekranından manzaranın tadını ! Sevimli capcanlı duvar kağıdı , kız ile sevgili erkek çocuklar amacıyla şahane ! bedava indirin ile özünüz görün!
– Telefonunuz amacıyla İnanılmaz 3D capcanlı duvar kağıdı !
– görünüm modu ile ev görüntü değiştirme amacıyla tam katkı var!
– Bu hoş , serbest ile eğlendirici gerisi sizleri bekliyor !
indirme yönergeleri :
Ana Sayfa – > Menü – > Duvar Kağıtları – > Canlı Duvar Kağıtları
Eğerdalgaların antreman dinlemek sırasındakumsalda yatıştırıcı ile romantik günbatımı izlemekten beğeni alırsınız? yalnızca bu hoş program yüklemek ile göz alıcı renklerin dünyasına girmek – ” Sunset HS ” ne olursa olsun hangiyerde , sen fevkalade günbatımı üstünde bayram gözlerin sunmaktadır . askıda sevgi kokusu olan – ” Sunset Wallpaper ” gece gökyüzünün mükemmel ile romantik görüntüler sunuyor . Alacakaranlık yapmak şafak , güneş büyülü yalnızca alacakaranlık eski , renkler mükemmel bir iz bırakarak , ufukta kaybolur vakit günün en hoş parçası olduğunu kabul etmesi gerekmektedir . Banyo duvar kağıdı bir ihtimal ile istediğiniz vakit gün batımında gökyüzünde al renk göre beğeni – Bu güneş ver . Sunset resimleri genelde deniz köşesinde veya yalnızca su yüzeyinden yansıyan güneş ışınlarının büyülü artırırdeniz kıyısında bir ayar güneş tasvir . Bir gün batımını takip etmek amacıyla en iyi alan Sevdiğine firma kumlu bir çimenlik . al , hep saniye ile romantik ruh pembe , mavi, yeşil veya mor yapı bütün bu sihirli tonları hayal edin. şayet tablet yahut telefon ekranında renk patlaması bakışta vakit fazlasıyla 3D günbatımı capcanlı wp vb. , bu sihirli ile capcanlı ” gerisi duvar kağıdı ” sizlere bir efsun koyacağız . sevgili bütün insanlar amacıyla ,yer mühim değil , lakin romantik bir yer romantik bir hava artırır , bundan dolay sevgi da dahil olmak amacıyla hep şeyi yalnızca bundan sonra büyük ile bundan sonra iyi alabilirsiniz. hep Hollywood filmi en fazla olmayan bir gün batımında sahne var. Bir sevgi filmi veya herhangi bir sevgi hikayesibatan güneşin olmaksızın yalnızca bitmemiş . Ekranda capcanlı , kırmızıtonları beraberinde renkli pembe ile mor bu mükemmel renkler , güneş ile hoş sema keyfini çıkarın. Akşamları sema belki gece boyunca gökyüzünde bundan sonra hoş. Sen bilge. kati olan kız veya erkek dostu lakin kumlu bir çimerlik almak ile beraber ” güneşin batışını ” takip etmek amacıyla bundan sonra iyi bir alan olmasıdır . sevgi çiçek kalacaktır ! Belki de aşık ilegüneş ayarı takip etmek amacıyla senenin herhangi bir zamanda kumsala ulaşamaz , yalnızca katiyen fazlasıyla bizzat telefon ekranında ” Sunset Wallpaper ” yüklemek ile düş edebiliyorum sizin beraberinde bu kumsalda açıkçası kız yahut erkek dost . şayet Ocean Waves Sunset Wallpaper vardı güneş seçenekler ise kum antreman beyaz tepeli dalgaların görünce sevdim , bu romantik capcanlı programı bayılacaklar . Tamamen bedava şimdi ” Sunset Live Wallpaper ” , indirin ile tablet üstünde hoş renklerin patlama tadını çıkarın! asla olması planlandı en iyi ” capcanlı duvar kağıdı ” ! Tadını çıkarın!

Gun-Batimi-Canli-Duvar-Kagidi2 Gun-Batimi-Canli-Duvar-Kagidi3 Gun-Batimi-Canli-Duvar-Kagidi4 Gun-Batimi-Canli-Duvar-Kagidi5 Gun-Batimi-Canli-Duvar-Kagidi6 Gun-Batimi-Canli-Duvar-Kagidi7 Gun-Batimi-Canli-Duvar-Kagidi8 Gun-Batimi-Canli-Duvar-Kagidi9

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle