Cep Uygulamalar

Gun Strike 3D Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 15 Mayıs 2014 - Okunma Sayısı : 1.908

   

Gun-Strike-3D

Gun Strike 3D Full Apk indir

“Gun Strike 3D” oyun yüksek seviye bir 3D FPS game. Incarnation sizlere farklı erişimi vb., hakikat salt sıcak uyarıcı shootout. From Desert Eagle AK47 ile keskin nişancı amacıyla yaşamak, cesur asker kalacaktır hafif ile ağır silahlar, birlikte kuvvetli bombası fazlasıyla! şayet sıcak çöl savaşım seçebilirsiniz yalnızca oyun içerisinde, sen, ben arazi bu çeşitliliği ihtiras tutuşturmak olabilir olması planlandı savaşım şehirde de buz soğuk inanamıyorum Lütfen research. Quickly silahlarını pick up, ateş hattının nihayetinde, vb vasıtasıyla!
Oyun Özellikleri:
CS beraberinde oyun çekim Oyunun umumi hissediyorum fazlasıyla birbirine benzeyen, yalnızca yalınç bir dövüş stili kullanarak, bir arada oynayarak özdeş hassasiyet değil, toy oyuncular anında başlarsınız!
oyun içerisinde silah çekim fazlasıyla basittir, yalnızca düşman ateş büyük bir ferahlık mevcuttur, lakin aynı anda fazlasıyla para para ödülleri, uzman oyuncular denli boşluk kıyın olmamalı olsun.
Oyunu soyguncular NPC ile zorluk istediğiniz derecede karşılamak amacıyla entelektüelin sayısını ayarlayabilirsiniz, aynı anda değişik silah seçimi ile değiştirme farklı mümkün. Ateşli pek çok türü bilhassa keskin nişancı tüfeği tam yukarı ivme beraberinde oyun, (silahlar M249, M4A1, AK47, M3 var, MP5, MAC10, Ağustos, SG552, P90, Desert Eagle, böylelikle bombası ile.).
Seçtiğiniz amacıyla iyi bir çekim oyun şeklinde, tabi, oyun içerisinde farklı klasik savaş haritaları mevcuttur, vb çöl, kent, kar, var, değişik bir çekim keyfi yaşayacaksınız.
Oyunu gerçekçi sahneleri, elastiki savaş modu, dünyanın en iyi, süratli ritmin umumi hassasiyet, sıkı savaş sahneleri tam şeklinde yalınç olan, arayüzü muntazam hakimiyet, FPS oyunları seyrek eğlendirici.

Gun-Strike-3D1 Gun-Strike-3D2 Gun-Strike-3D3 Gun-Strike-3D4 Gun-Strike-3D5 Gun-Strike-3D6 Gun-Strike-3D7

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle