Cep Uygulamalar

Gündoğumu Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 01 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 7.393

   

Gundogumu-Canli-Duvar-Kagidi1

Gündoğumu Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Sunrise capcanlı Wallpaper okyanus sahil boyunca romantik yürüyüşler sürek ile ne olursa olsun hangi yerde güneş okşamak yüzünüzün yumuşak ışınları hissetmenizi sunmaktadır. Rise ile parlaklık , bu gün doğumu vakti – olasılıklar dünyasına özünüzü açmak ile ömür kucaklamak , carpe diem sizin sloganı olun . şayet ” Sunrise Wallpaper ” indirirseniz en fevkalade ile muhteşem ” capcanlı duvar kağıdı ” telefon veya tablet görüntü romantik ile mistik hatta gerçekleştirebilirsiniz. şayet ruhun saflaştırılması tecrübe ise biri birine sarı , al ile turuncu erime tonlarında inanılmaz dans keyfini çıkarın.
– Telefonunuz amacıyla İnanılmaz 3D capcanlı duvar kağıdı !
– görünüm modu ile ev amacıyla tam katkı var – görüntü değiştirme !
– Bu hoş , serbest ile eğlendirici gerisi sizleri bekliyor !
indirme yönergeleri :
Ana Sayfa – > Menü – > Duvar Kağıtları – > Canlı Duvar Kağıtları
Güneş asta yavaş görüş üstünde görünür yaparken kumlu sahil boyunca romantik yürüyüşler alarak sever misiniz? Bu güneşli capcanlı duvar kağıdı beraberinde istek vakit ekranda patlama mükemmel renkler bakın. ömrünüzü neşelenmek ile yeryüzündeki bütün yaşamın kaynağı bir çeşit “özgür capcanlı duvar kağıdı ” birisi indirerek görüntü dekore var . Bulmak ile yükseliş ile düşüş esnasında renklerin sihirli patlama beraberinde inanılmaz çekici 3D Sunrise Sunset capcanlı WP mı? Bu vaziyette , katiyen bir deneyin “Sunrise capcanlı duvar kağıdı ” verir. Sabah berrak mavi gökyüzünün mükemmel bütün görüntüleri tadını çıkarın! Bu ” gerisi duvar kağıdı ” nin sıcaklığını kimse kayıtsız bırakacaktır – yalnızca arkadaşlarınıza bu fevkalade programı işaret etmek ile alaka odağı olmak .
Eğer tüm bu sıkı al ile hep ışıldayan gündoğumu ile gökyüzünde bulutlar beraberinde beraber göksel ekran oluşturan gün batımı şeftali renkleri bedava şeklinde görüntü güzelleştirici olabileceğini biliyor muydunuz ? Bu etkileyici ” bedava yükle ” kaçırmayın – renklerinsıcak gökkuşağı en esin verici ile almak beğeni bulduğunuz ” Sunrise Arkaplan ” seçin . fazlasıyla Sun Rise Free Live Wallpaper vb. , bu fevkalade capcanlı program üstünde bir efsun ile nefesinizi alacak . Bu en üst çözünürlüklü duvar kağıdı beraberinde sevdiğiniz şahıs müjde – inisiyatif ile kalbinde hakikat bir romantik olup bulunmadığını öğrenmek . İlginçtir ki , pek fazlasıyla filozof ile yazar” yükseliş ile düşüş ” bugün dahi insan yaşamı temsil etmek , vaktin başlangıcından itibaren var vardır görünüyor metafor kullanır. böylelikle, hep yepyeni gün beğeni ile gün doğumu görüntülerde mutluluk – bütün şaşırtıcı ” Sunrise arka ” saygın ömür ne denli şahane hatırlatmalar kalacaktır.
Romantizm hatırla – Sunrise esin Amazing Beachmavi tuval üstünde büyüleyici güneş ışığı ile büyüleyici güneş yelken beraberinde capcanlı ? şayet Sevdiğine , Android ™ amacıyla bedava yepyeni bir büyülü programı beraberinde bakan hayran onu akıllı telefonunuzda görünce , ” Sunrise Live Wallpaper ” , katiyen ayaklarınızı yerden kesen kalacaktır . Ne denli açıkçası inanılmaz , en üst çözünürlüklü ” gerisi duvar kağıdı ” bizzat ekranda görüneceğini düş etmeye çalışın . açıklayacak olursak , ” carpe diem ” sizin sloganı ise, ideal bir güneş duvar kağıdı bulduk . Güneş ile hakikat memnuniyet kapıları yalnızca sizin amacıyla açıyoruz – kere ‘sihirli Sunrise HS kucaklama ” , sizin tüm sonsuza dek onunla sevgili kalacaktır.

Gundogumu-Canli-Duvar-Kagidi2 Gundogumu-Canli-Duvar-Kagidi3 Gundogumu-Canli-Duvar-Kagidi4 Gundogumu-Canli-Duvar-Kagidi5 Gundogumu-Canli-Duvar-Kagidi6 Gundogumu-Canli-Duvar-Kagidi7 Gundogumu-Canli-Duvar-Kagidi8 Gundogumu-Canli-Duvar-Kagidi9

Şifre: 123 Giriniz.

Gundogumu-Canli-Duvar-Kagidi-Happy-live-wallpapers1

Gündoğumu Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir (Happy Live Wallpapers)

Yükle Gündoğumu capcanlı Duvar Kağıdı “Güneş Yukarı”! ile masaüstünüzde hoş güneş beraberinde güne başlarsınız! Ekranda dokunduğunuzda, yepyeni güneşler görünür! Bu hoş atmosfer beraberinde günlük rutin dışında başlamak amacıyla her daim iyidir! sebep içeri de bunu üzme – gün doğumu hoş görüntüleri beraberinde telefon süslemeleri ile başından itibaren güne mükemmel yapmak! Gökyüzünde tek bir güneş varsa, sebep Telefonunuzda bundan sonra aşırı koymayın! hep sabah katiyen bu aydınlık ile ışıldayan programı beraberinde nefis olması planlandı!
– Cep telefonunuz amacıyla ideal capcanlı duvar kağıdı!
– şayet ekranda dokunun vakit, yepyeni güneşler görünür!
– gerisi stilleri Beş türleri – değişik güneşli sabahları!
– Yüzen maddelerin hız üç tip: asta, olağan, süratli!
– Peyzaj modu ile ev görüntü değiştirme amacıyla tam katkı!
– Bu animasyonlu gerisi seçin ile pişman olmayacaksınız!
indirme yönergeleri izleyin:
Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> Canlı Duvar Kağıtları
Gün doğumu capcanlı Duvar Kağıdı beraberinde hep gün aydınlık ile memnuniyet dolu olması planlandı! Taze başlamak ile yüzünüzde bir gülümseme beraberinde her daim bundan sonra iyidir. Telefonunuzda – o vakit Güneş denli en üst görmek amacıyla bundan sonra iyi bir yolu var mı? Bu sabah kişiler olamayan bütün bu insanlar amacıyla şahane bir program – güneşli duvar kağıdı büyüleme büyülemek ile yataktan kalkmak amacıyla onlara esin ile yerine üretken olma başlayacak!
Sunrise Sun yüksek kenarına şarki ufku üstünde görünür hangi anlık olduğunu. Bu şafak beraberinde karıştırılmamalıdır, hangi sema güneşin özü alaca karanlık biten belirmesi biraz vakit aydınlatmak amacıyla başladığı noktadır. Hala ufukta iken atmosferik kırılma güneşin görülen sebep olduğu amacıyla, gün doğumu ile gün batımı hem bakış bir nokta, optik illüzyonlar gelen mevcuttur. Güneş de ay yanılsamasına birbirine benzeyen bir optik illüzyon sergiler.
şimali Kutbu yukarıdan bakıldığında evren çevresinde Güneş’in gözüken garba devrimi ufukta yükselen ile sonra Dünya’nın şarka dönüşü, saat yönünün tersine bir devrim dolayıdır. Bu yanılsama çoğu kültürde mitolojiler ile yer merkezli modeli çevresinde inşa dinleri vardı o denli ikna edicidir. Bu özdeş tesir de yakın-polar bir uydu beraberinde görülebilir.
Gün doğumu ile gün batımı merkezine giden ile Sun köşeleri takip eden değil, hesaplanır, bu biraz ‘gece’ göreli ‘gün’ ile süresini artırır. Denklem, yalnızca, güneş merkezi temel alınmaktadır.
Gün doğumu capcanlı Duvar Kağıdı güne denli hafifletmek ile yüzünüzde bir gülümseme koyacağız mükemmel bir programı olduğunu! anında alın ile takdire güneşin hep sabah yükselişini seyrediyorum!

Gundogumu-Canli-Duvar-Kagidi-Happy-live-wallpapers2 Gundogumu-Canli-Duvar-Kagidi-Happy-live-wallpapers3 Gundogumu-Canli-Duvar-Kagidi-Happy-live-wallpapers4 Gundogumu-Canli-Duvar-Kagidi-Happy-live-wallpapers5 Gundogumu-Canli-Duvar-Kagidi-Happy-live-wallpapers6

Gundogumu-Canli-Duvar-Kagidi-Live-Wallpaper-HD-3D1

Gündoğumu Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir (Live Wallpaper HD 3D)

Sun Rise Live Wallpaper bütün romantik ruhlar amacıyla şahane bir capcanlı duvar kağıdı ! Gün doğumu farklı arka planlar, şafak zamanı renkli bulutlar ile deniz . Şimdi Sun Rise Live Wallpaper yüklemek fazlasıyla şayet güneşte kalmış doğanın en hoş görünüm bazıları telefonunuzun ekranında mümkün! vakit kaybetmeyin , tamamen bedava ! Bu sabah erken güneşin keyfini , al gündoğumu günün herhangi bir saatinde , yalnızca acele et!
– İnanılmaz Telefonunuz amacıyla 3D capcanlı duvar kağıdı !
– İnteraktif fonksiyonu :ekran ile yepyeni görüntüler üstüne dokunun anında görünecektir !
– görünüm modu ile ev görüntü değiştirme amacıyla tam katkı var!
– Bu hoş , serbest ile eğlendirici gerisi sizleri bekliyor !
indirme yönergeleri :
Ana Sayfa – > Menü – > Duvar Kağıtları – > Canlı Duvar Kağıtları
Yanıp söner ile ışıklar hareket tutar zamanla değişiyor .
– Birkaç değişik temalar içerisinden seçme işlemi gerçekleştirebilirsiniz .
– HD çizelge ile açık GL .
– Optimize batarya Kullanımı .
– % 99 cep telefonu cihazlar beraberinde uyumludur.
– Sun Rise capcanlı duvar kağıdı tamamen yatay destekler ile tablet cihazlar birlikte telefonlar göz alıcı görünüyor
Sun Rise Wallpaper sadeliği ile güzelliği beraberinde sizleri şaşırtacak . Çoğu durumda basit şeyler en hoş . Gün doğumu icra eden bir ” capcanlı duvar kağıdı ” şeylerden bir tanesidir . Doğada Güneş kalmış görünüm tüm insanların sahiptir en hoş manzaraları bazıları! Gök yüzünün gölgelerle renklerin alaca karanlıkta ile şafak zamanı en etkileyici – veya bundan sonra iyisi , dedi yükseliş ile düşüş . Gökyüzünün rengi şafak zamanı bilhassa ilginçtir . al ile mor ile mavi beraberinde pembe arasında değişen , o sıcak bir parlaklık mevcuttur . sema de bulutlu ise ,görme bütün bundan sonra göz alıcı – bir takım izlenimci bir resimseyirci hatırlatıyor . Bazen güneş doğarken gökyüzünde neredeyse bir düş vb. , gerçeküstü görünüyor . , Güneş doğarken bir kumsalda ,deniz yahut okyanus yürüyüş gün batımında sahilde yürüyüş denli romantik , yalnızca açıkçası günün erken saatlerinde uyanmak yahut tüm gece kalmak içinsabır gideri. şayet göz alıcı gündoğumu izlerken beğeni , lakin şafakta kalkmak istemiyorsanız , gerçeküstü güzellik bu büyüleyici programı sizin amacıyla gerçek bir seçimdir . İndirin ile güneş ışınları tablet yahut telefon ekranında bütün sene boyunca yıkmasına izin . Renkler Güneş bu sihirli program beraberinde ufukta yükselir hep zaman romantik patlama keşfedin. ” Yükselen Güneş ” hep gün neşelenmek ile ekranınızda şefkatli güneş ışınları beraberinde hep gün başlamak destek kalacaktır . hem de gloomiest gün güneş üstünde yürüyüş olması planlandı ! From dusk şafak amacıyla , en etkileyici yerlerinden biri alaca karanlık sonra , gün doğumu olduğunu. Gün batımı ile gün doğumu muhteşem al ile turuncu renkler yatıştırıcı , aynı anda soluk kesici değil yalnızca . şayet fazlasıyla ay düş vb. , Dünya’dan bakıldığında gün doğumu ile gün batımı hem , temelde optik yanılsama türleri olduğunu biliyor muydunuz ? Yağmurlu bir sabah tarafından düş kırıklığına etmeyin , Android ™ amacıyla yepyeni bir büyülü programı güneş içine yağmur açmak ile sıcak renkler göz alıcı tonları beraberinde telefonunuzun ekranında banyo olması planlandı . Bu sıcak ile güneşli duvar kağıdı ise gökyüzünde yükselen güneş gerçeküstü görüntüler sizin mümkün . yepyeni ile bedava ” Sun Rise capcanlı duvar kağıdı ” Şimdi indirmek şayet telefonunuzun ekranında hep zamankinden bundan sonra iyi görünmesini sağlayabilirsiniz , tamamen bedava ! ” Sun Rise Duvar Kağıdı ” favori ” capcanlı duvar kağıdı ” olması planlandı .

Gundogumu-Canli-Duvar-Kagidi-Live-Wallpaper-HD-3D2 Gundogumu-Canli-Duvar-Kagidi-Live-Wallpaper-HD-3D3 Gundogumu-Canli-Duvar-Kagidi-Live-Wallpaper-HD-3D4 Gundogumu-Canli-Duvar-Kagidi-Live-Wallpaper-HD-3D5 Gundogumu-Canli-Duvar-Kagidi-Live-Wallpaper-HD-3D6 Gundogumu-Canli-Duvar-Kagidi-Live-Wallpaper-HD-3D7 Gundogumu-Canli-Duvar-Kagidi-Live-Wallpaper-HD-3D8 Gundogumu-Canli-Duvar-Kagidi-Live-Wallpaper-HD-3D9


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle