Cep Uygulamalar

Haberler.com Full Apk indir

Kategori : Android Haber ve Dergi Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 29 Kasım 2014 - Okunma Sayısı : 1.017

   

Haberler-com

Haberler.com Full Apk indir

Haberler.com Android programı, Haberler.com’un süratli haber okuma ile asan değerlendirme özelliklerini Android’de de kullanabilmenize olanak tanıyan haber uygulamasıdır. Haberleri yakından izleme ediyorsanız telefonunuzda bulunması ihtiyaç olan bir uygulamadır. Haberler.com, sizlere yansız açıklama veren bir haber sitesidir. Android sisteme uyarlanan sürümü beraberinde ülkenin hep yerinden ile dünyadan milyonlarca haberi, hemen ile aktüel şeklinde sizlere sağlamaktadır. Yasalara elverişli olan bu haber sitesini hep kullanan kimsenin izleme etmesi gerekir.

Hiçbir yerde bulamayacağınız aktüel haberler ile yansız habercilik ilkesi içinde sizlere görev veriyoruz. Haberlerde açıklık son derece önemlidir. Sizlere bütün haberlerin gizlisi, saklısı olmaksızın, bütün arka planıyla da sunmaktayız. Yorumsuz habercilik ilkesi beraberinde sizlere düşünce özgürlüğü sunarak yansız olduğumuzu belirli etmeye çalışıyoruz. Hiçbir biçimde haberlerin içine şahsi yahut sosyal bir görüş katmıyoruz. bundan dolay fazlasıyla kısa bir müddet içeriğinde büyük bir kitleye ulaştık. Şu etapta binlerce kullanıcın cep telefonu ile tabletlerinde bulunuyoruz. Bu uygulaması sizlerde telefon yahut tabletinize yüklemek istiyorsanız yapmanız ihtiyaç olan Android mağazaya girmektir. uygulama bedava olmakla beraber yerde kaplamaz. gerçek, yansız ile en güncel haberleri aktüel bir biçimde hemen öğrenmek istiyorsanız indirin.

Bu program beraberinde Türkiye ile evrendeki bütün gelişmeleri süratli biçimde izleme edebilir, haberleri telefonunuzda yüklü bütün toplumsal medya ile paylaşım uygulamalarında basitçe paylaşabilir, arkadaşlarınıza maille gönderebilirsiniz.
İlkelerimiz:
Tarafsızlık: Sitemizde yayımlanan haberlere tam bir tarafsızlık içerisinde yaklaşmaktayız.
Açıklık: asla bir haberi arka plana atmayıp hep ne olduysa sizlere sunmaktayız. asla bir olayı arka plana atmıyoruz ile asla bir şeyi gözlerden kaçırmamaya laf vermekteyiz.
Yorumsuz Habercilik: asla bir habere direk yahut bilvasıta bir biçimde görüş katmıyor, sizlere yalnızca baş veren olayı sunuyoruz.
Yasalara %100 elverişli:
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 elverişli şeklinde yayın yapmaktadır. Sitemizde yayımlanan hep türlü haber, fotoğraf, açıklama, metin; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır.

Haberler-com1 Haberler-com2 Haberler-com3 Haberler-com4

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle