Cep Uygulamalar

Hakkında Aşk Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 01 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 10.346

   

Hakkinda-Ask-Duvar-Kagidi1

Hakkında Aşk Duvar Kağıdı Full Apk indir

Sevgili mısın? Sonra Hakkında sevgi Duvar Kağıdı sizin amacıyla şahane bir program! şayet ekranda yepyeni “aşk görüntüler” üstüne dokunduğunuzda görünür! Hayranlığı ile aşk icra eden hoş görüntüleri beraberinde masaüstü özelleştirerek biri amacıyla bir şey var ki, herkes göster! Dünyadan şifreleme etmeyin – sevgi mükemmel bir şeydir ile bu vb. aziz olmalı! Favori gerisi seçin ile mükemmel unsurları yağmur telefonunuzun ekranı doldurmak izin!
– Cep telefonunuz amacıyla ideal capcanlı duvar kağıdı!
– şayet ekranda dokunun vakit, aşk yepyeni ekranlar görünür!
– gerisi stilleri Beş türleri – değişik sevgi resimleri!
– Yüzen maddelerin hız üç tip: asta, olağan, süratli!
– Peyzaj modu ile ev görüntü değiştirme amacıyla tam katkı!
– Bu animasyonlu gerisi seçin ile pişman olmayacaksınız!
indirme yönergeleri izleyin:
Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> capcanlı Duvar Kağıtları
Hakkında sevgi Duvar Kağıdı indirin ile evren beraberinde duyguları paylaşmak! birisini hoşuma gidiyor lakin onları söylemek korkuyor musunuz? Bu program beraberinde ekrana yalınç bir dokunuşla şunları duygularınızı gösterebilirsiniz. Onlarla tepetaklak olduğunu, onlara sizin amacıyla gerçek birisi olduğunu bilsin! şayet cennette yapılmış olan bir futbol olduğunu düşünüyorsanız – onlara işaret etmek! Korkma – fantastik bir hassasiyet!
sevgili vücut ile zihin üstünde sakinleştirici bir tesiri sebep ile sinir sisteminin geri destek olabilir ile sevgilisinin hafızayı geliştirir takriben bir sene boyunca sinir büyüme faktörü düzeyleri, yükseltir mümkün. aynı anda derin bir korku şeklinde vücut üstünde özdeş stres sarfederler. Pupil dilatasyonu, terli avuç içi, ile artmış yürek sürati – Sen özdeş fizyolojik yanıtlar bkz. Bir çalışmada, bir mola denli psikolojik acı fiziksel bir yaralanma denli hakikat olduğunu göstermektedir. Fiziksel acı cevap beynin iki alanda da bir kişinin hakeza dökülüyor vb. toplumsal veya “romantik ağrı” beraberinde alakadar olduğunda faal duruma gelir. talep barındıran beynin parçası – Beyin taramaları insanların sevdikleri deneyimi kaudat bir aktivasyon fotoğrafları görüntülemek kim olduğunu göstermektedir.
yürek aşk ortak bir sembolüdür. önceden simyacılar sevgi büyüler amacıyla yürek sembolü kullandı. yürek duygular dökülür yahut gerçekleştirildiği bir ters üçgen temsil edebilir. Budizm’de, üçgen tanrısal beraberinde ilişkili bir güç çağırma olduğunu. aynı anda önceden İsrail kurban edildi ile hem de Afrodit, Yunan tanrıçası sembolü şeklinde hizmet yapmış olduğu bir güvercin, kanatlarını temsil edebilir.
sevgi yağmaya izin – Hakkında sevgi Duvar Kağıdı ile duygular sizin ile telefon hem korkutur izin baresinde deneyin!

Hakkinda-Ask-Duvar-Kagidi2 Hakkinda-Ask-Duvar-Kagidi3 Hakkinda-Ask-Duvar-Kagidi4 Hakkinda-Ask-Duvar-Kagidi5 Hakkinda-Ask-Duvar-Kagidi6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle