Cep Uygulamalar

Halkbank Şifrebaz Cep Full Apk indir

Kategori : Android Finans Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 03 Mayıs 2014 - Okunma Sayısı : 962

   

Halkbank-Sifrebaz-Cep

Halkbank Şifrebaz Cep Full Apk indir

Şifrebaz Cep, Halkbank İnternet Şubesi ile Mobil Şube’den yapacağınız bankacılık işlemlerini bundan sonra güvenli bir biçimde gerçekleştirmeniz amacıyla tek kullanımlık kod üreten bir programdır. Google Play’den yahut başvurunuz sonrasında cep telefonunuza SMS beraberinde gönderilen link sayesinde cep telefonunuza yükleyeceğiniz Şifrebaz Cep tamamen ücretsizdir.
Halkbank İnternet Şubesi’nde “Güvenlik” menüsü içinde bulunan “Şifrebaz Başvurusu” ekranından “Şifrebaz Cep Başvurusu”nu, 6 haneli Şifrebaz Cep Başvuru şifrenizi belirleyerek gerçekleştirebilirsiniz.
Cep telefonunuza SMS yoluyla gelecek link sayesinde yahut Google Play’den Şifrebaz Cep’i basitce indirebilirsiniz. Cep telefonunuza yüklediğiniz uygulamada bulunan etkinleştirme menüsüne, hizmet alan numaranızı ile İnternet Şubesi’nde belirlemiş olduğunuz Şifrebaz Cep Başvuru şifrenizi girerek Şifrebaz Cep PIN’ini belirleyebilirsiniz.
Şifrebaz Cep beraberinde kod üretmek amacıyla son adım şeklinde Halkbank İnternet Şubesi’nde “Güvenlik” menüsü içinde bulunan “Şifrebaz Aktifleştirme” ekranından “Şifrebaz Cep Aktifleştirme” seçeneğinden başvurunuzu aktifleştirmeniz yeterlidir. Şifrebaz Cep uygulamasını aktifleştirdikten sonra belirlemiş olduğunuz Şifrebaz Cep PIN’i beraberinde rahatlıkla tek kullanımlık kod üretmeye başlayabilir, Halkbank İnternet Şubesi ile Mobil Şube’den muamelelerinizi basitce yapabilirsiniz.

Halkbank-Sifrebaz-Cep1 Halkbank-Sifrebaz-Cep2 Halkbank-Sifrebaz-Cep3 Halkbank-Sifrebaz-Cep4 Halkbank-Sifrebaz-Cep5

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle