Cep Uygulamalar

Havai Fişek Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 01 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 1.671

   

Havai-fisek-Canli-Duvar-Kagidi1

Havai Fişek Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Fireworks Live Wallpaper dünyanın en büyük görsel gözlük birisi yakalar . Birkaç saniye içerisinde bir küre – paça olmak – göz alıcı havai fişek Londra, Paris , Sidney, New York ile bundan sonra romantik ile muhteşem pekçok açıkçası sihirli bir kent gerçekleştirecek. Güvenilir , tablet yahut telefon görüntü boyunca patlama bütün göz alıcı renkler uzak soluk alacak . Renkli çekim yıldızlı milyonlarca yaktı göz alıcı gece gökyüzünde görüntü güzelleştirmek ile bu serbest ile fevkalade ” capcanlı duvar kağıdı ” indirirseniz hayatındaışık tutuşabilir .
– Telefonunuz amacıyla İnanılmaz 3D capcanlı duvar kağıdı !
– görünüm modu ile ev amacıyla tam katkı var – görüntü değiştirme !
– Bu hoş , serbest ile eğlendirici gerisi sizleri bekliyor !
indirme yönergeleri :
Ana Sayfa – > Menü – > Duvar Kağıtları → Canlı Duvar Kağıtları
şayet gökyüzünde yeşil , mavi , turuncu ile sarı patlamalar beraberinde görüntü güzelleştirmek amacıyla hazır mısınız ? Yılbaşı gözlük yakalamak ile ekranda en fantastik ” gerisi duvar kağıdı ” var – son aşama soluk kesici bulmak” Fireworks Arkaplan ” seçin. şayet biraz eğlenmek amacıyla hazır mısınız ? şayet sallantı tarafından ağırladı olsaydı ! Fireworks Live Wallpaper , bu yepyeni favori programı olması planlandı – bir kez eğlenceli ” Havai fişek Duvar Kağıdı ” yüklemek , telefonunuza bırakmak olabilir olmayacaktır ! Eğer renkli yepyeni sene Live Wallpaper ile kutlama ruhunu sevdim, bir festival yepyeni bir program beraberinde görüntü dekore ile görüntü boyunca patlama bütün inanılmaz renkler sunmaktadır – bu yalnızca Amerika’da Temmuz Dördüncü kutlama vb. olması planlandı . şayet Kuveyt en büyük ile en göz alıcı havai fişek gösterisi amacıyla Guinness evren Rekoru tutar olduğunu biliyor muydunuz? yalnızca, bu şaşırtıcı ” bedava capcanlı duvar kağıdı ” indirirseniz ,şirin görüntü amacıyla evren rekoru senin olması planlandı . Free Parmak Fireworks beğenilen , bu göz alıcı program Aradığınız olan fevkalade havai fişek duvar kağıdı . kaytadan büyülü seni inandırabilirim arka gürel ile canlandırıcı sever misiniz ? şayet öyleyse , ” gökyüzünde “hikaye görmek ile akıllı telefon yapmak içinfırsatı kaçırmayın Android ™ amacıyla bu bedava sihirli capcanlı program beraberinde aynı anda ışıltılı fevkalade ile bak. hem de , şayet Noel Live Wallpaper beğeni ile onu her daim Noel vb. sezmek istiyorum , onlar mavi tuval üstüne bir eser oluştururken bütün bu mükemmel renkli roket ile yıldız , gökyüzünde ateş görmek gerektiğini . hakeza en üst çözünürlüklü duvar kağıdı ekranda ne şekilde görüneceğini çekici hayaledin. Hiçbir vakit bizzat efsun içinde olması planlandı gümüş ile altın bütün bu ışıldayan tonları – bütün ” Fireworks Arka ” tarafından charmed olması planlandı . evren çapında bir yolculuğa çıkın ile havai fişek kıvılcım beraberinde aydınlatılan bütün başkentleri bakın. Bu inanılmaz ” bedava yükle ” şayet tüm ” evren çapında ” en London Eye de havai fişek , veya diğer bir romantik yahut egzotik şehri görmek amacıyla izin verir – tablet yahut telefon ekranı şahsi rehber mümkün . askıda sevgi kokusu – fazlasıyla romantizm vb. – esin sevgi havai fişek Live Wallpaper , bu capcanlı programı katiyen uzak soluk alacak . ışıldayan kıvılcım hep yöne karşıya ateş vb. göz alıcı tozu görüntü aydınlatabiliriz – bundan sonra aşırı vakit kaybetmeyin ile ” Fireworks HS ” beraberinde inanılmaz görsel büyülü dünyasına girmeyin.

Havai-fisek-Canli-Duvar-Kagidi2 Havai-fisek-Canli-Duvar-Kagidi3 Havai-fisek-Canli-Duvar-Kagidi4 Havai-fisek-Canli-Duvar-Kagidi5 Havai-fisek-Canli-Duvar-Kagidi6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle