Cep Uygulamalar

Hayvan Sesleri Full Apk indir

Kategori : Android Eğitim Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 15 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 1.821

   

hayvan-sesleri1

Hayvan Sesleri Full Apk indir

Hayvan sesi zil sesi: hayvanlar dünyası baresinde açıklama edinmek amacıyla eğlendirici bir programdır. Bu uygulama beraberinde cep telefonu bulmak amacıyla hayvan sesleri değişik görmek olabilir olması planlandı. Krallık ses ile ekran baresinde çocuklara öğretmek amacıyla ideal yaşadıkları değişik hayvan ile çevre göstermektedir. Çocuk yahut gençlerin ses ile hayvanların isimleri, görsel hayvanlar baresinde öğrenerek hayvanlar dünyası keşfetmek amacıyla izin. Sen yukarıdan aşağı gerçek parmağınızı ekranda kaydırarak gezinebilirsiniz hayvanların birkaç ufak fotoğraf listesini gidebilirsiniz. Geliştirilen bu uygulamanın ana hipotezi, zoosemiotics hep çeşit bizzat çoklu mekan belgeleri bulunur ile onun mizah, çiftleşme sezonu, mutluluk, acı, hüzün, vb beraberinde özünü icra eden bütün hayvanlar toplumsal olduğundan güvenilir olun ile. bilim, açıklayıcı zoosemiotics bu çeşit teşebbüs iş yahut uyarmak amacıyla bizzat tohum seçmek amacıyla ortak aramak amacıyla kullanılmakta olan sinyalleri şeklinde hayvan türleri, arasındaki haberleşme çalışmaya hayvanlar arasında saf zoosemiotics dizayn modelleri iletileri ile çıkış sinyalleri: Bu bilimsel üç çeşit ayrılır yabancı veya mutahara, zoosemiotics. Mühim bir işlevi üreme amacıyla cinsiyetler getirmektir. Alay genelde bir veya iki katılımcı “aramak” amacıyla pozisyon aldığı detaylı ritüelleri içerir. Bu ritüeller arasında, katılımcılar birbirleriyle çiftleşme uygunluğunu tanımak ile değerlendirmek amacıyla öğrenirler. Diğer bir işlevin bir aşama içerisinde sınırları ile pozisyonları kurulması bir yolu şeklinde, dışında başka hayvanlardan marka olmaktır. Hiyerarşiler saldırganlık ile teslim tarafından belirlenir. Bir sürü kurt gösterisi sunumunda sırtında, kulakları sırt ile bacaklarının arasında kuyruk yerleştirerek eğildi. Düşman yahut yırtıcı, genelde sıkı veya ani işaretleri saldırılarına karşı savunmak. Memeliler genelde ya kükreme veya ciddiye tehdit hissettiklerinde çığlık sert itin. Kuyruğunu beraberinde tavşan ile geyik yaklaşan mutahara uyarmak amacıyla mucizeler. Bunun yerine kuşlar besin genelde ekip arkadaşları geri kalanı amacıyla bu malumatları göndermek kaynağı bulmuş bir türkümün bir şahıs. Bu arı ile sıçan durumdur.

hayvan-sesleri2 hayvan-sesleri3 hayvan-sesleri4 hayvan-sesleri5

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle