Cep Uygulamalar

HD Photo Fun 1000 + Etkileri Full Apk indir

Kategori : Android Eğlence Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 28 Mart 2014 - Okunma Sayısı : 1.056

   

HD-Photo-Fun-1000-Etkileri

HD Photo Fun 1000 + Etkileri Full Apk indir

HD Photo Fun 1000 + Etkileri
Bu App resim Editörü eğlendirici veren bir resim organizasyon aracı yalnızca ekran seçin. ile Mona Lisa veya bir vücut olmak mümkün. Sen oynamak amacıyla 350 sahneler üstünde olsun. Sen değilsin kesme ile yapıştırma yerine, program sizin resim karşısında “bulur” ile seçtiğiniz sahne beraberinde entegre. Resim manipülasyon, maskeler, kolajlar, çerçeveler, sınırlar, çıkartmalar, metin efektleri, fotoğraf grafikleri, belirtme çizgileri, kırpma, döndürme, renk ayarı ile bundan sonra Ton!
Bu kuvvetli resim editörü bedava versiyonu beraberinde resimlerinizi renklendirin. Bu bedava Lite versiyonu, PicSay Pro satın almak ile bir özüt vasıtaları ev sahibi, ayrıcalıklı efektler, stiller, etiketler ile bundan sonra fazlasına ulaşın. Resim editörü kazanan eğlendirici mükafaat. Resimlerinizi renk düzeltmek ile sözcük balonlar, başlıklar, çizelge ile bozulma vb. efektler ekleyebilirsiniz. eğlendirici, sezgisel şeklinde, ve asan kullanımlı arayüzü.

HD-Photo-Fun-1000-Etkileri1 HD-Photo-Fun-1000-Etkileri2 HD-Photo-Fun-1000-Etkileri3 HD-Photo-Fun-1000-Etkileri4 HD-Photo-Fun-1000-Etkileri5

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle