Cep Uygulamalar

Her Şey Yolunda Apk indir

Kategori : Android İş Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 07 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 1.494

   

Her-Sey-Yolunda

Her Şey Yolunda Apk indir

Mapfre Genel Sigorta tarafından geliştirilen Her Şey Yolunda uygulaması kasko ve trafik sigortası müşterilerine özel olarak hazırlanmıştır.

Kaza sonrasında ihtiyaç duyulabilecek yol yardım hizmeti, çekici hizmeti, araba kapı kilidi hizmeti, benzin bitmesi, lastik değişimi, konaklama ve seyahat hizmeti gibi durumlarda anında telefonunuzla işlemleri başlatabileceksiniz.

Nerede kaza geçirdiğinizi Her Şey Yolunda uygulaması koordinat olarak size sunmaktadır. Bu sayede yardım hizmetini nereye isteyeceğinizi kolaylıkla bildirmenizi sağlar.

Ayrıca Her Şey Yolunda uygulaması kaza tespit tutanağı hakkında açıklayıcı bilgiler sunmakta ve kaza tespit tutanağının nasıl doldurulacağı görsel olarak ayrıntılı şekilde uygulamada anlatılmıştır.

Her Şey Yolunda uygulaması ile hasar ihbarında bulunabilirsiniz. Kaza yeri fotoğraflarını ve tutanağınızı ileterek dosya işlemlerinizin hemen başlatılmasını sağlayabilirsiniz.

Aracınızın Mapfre Genel Sigorta müşterilerine hizmet sağlayan Genel Servis İstasyonlarında onarımı devam ediyorsa Her Şey Yolunda uygulamasından aracınızın hasar dosyasını görüntüleyerek aracınız hakkında kapsamlı bilgiye ulaşmanızda yardımcı olmaktadır.

Her Şey Yolunda uygulamasında acil durumlar için önemli telefonlara da yer verilmiştir. Acil servis, polis imdat, jandarma, itfaiye numaraları ve iletişim bilgileri cep telefonunuz sayesinde cebinizde olacaktır. 😀

Faydalı olması dileğiyle.

Her-Sey-Yolunda1 Her-Sey-Yolunda2 Her-Sey-Yolunda3 Her-Sey-Yolunda4 Her-Sey-Yolunda5

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle