Cep Uygulamalar

Hesap Tut Full Apk indir

Kategori : Android Finans Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 03 Mayıs 2014 - Okunma Sayısı : 3.621

   

Hesap-Tut

Hesap Tut Full Apk indir

Bütçenizi izleme etmekte zorluk mu çekiyorsunuz? Geçtiğimiz ay yemeğe, benzine, taksiye, kıyafetlerinize ne denli para harcadığınızı bulmak istemez misiniz? İşte bu uygulama sayede paranızı nereye harcadığınızı asan bir biçimde kayıt altına alabilirsiniz.
Tek yapmanız ihtiyaç olan Hesap Tut uygulamasını indirerek harcamalarınızı ile gelirlerinizi programa istediğiniz yerde ile istediğiniz zamanda girmek.
Programın tasarımında bilhassa asan değerlendirme parametresi ön planda tutulmuş, sıkıcı muhasebe programlarından ile mesleki terimlerden uzak tamamen son kullanıcıya yönelik bir uygulama esnasında geliştirilmiştir.
bundan sonra paranızın nereye gittiği baresinde fazlasıyla büyük bir fikre sahiptir olacaksınız. Bütçenizi planlayarak parasız kalmaktan ile ay sonundaki dertlerinizden kurtulacaksınız.
KULLANIMI :
Yukarıda da bahsedildiği vb. uygulama asan değerlendirme göz ön tarafında bulundurularak tasarlanmıştır. uygulama temel şeklinde 3 madde üstüne oturtulmuştur.
1. Hesaplar : Hesaplar, gelir ile masraf hareketlerinin gerçekleşeceği nesnelerdir. Örneği: Bir bankadaki hesanınız yahut cüzdanınız birer hesaptır. uygulama içeriğinde hesaplarınızı istediğiniz vakit ekleyebilir düzenleyebilir ile silebilirsiniz.
2.Kategoriler: Kategoriler, gelir ile masraf hareketlerinin ne amacıyla gerçekleştirdiğini belirlemenize yarayan nesnelerdir. Gelir kategorileri, masraf kategorileri oluşturabileceğiniz vb. hem gelir hem masraf şeklinde kullanacağınız kategoriler de oluşturabilirsiniz. aynı anda kategoriler içeriğinde alt kategori oluşturabilirsiniz. mesela: Maaş bir gelir kategorisi şeklinde oluşturulabilir. Yemek ise bir masraf kategorisi şeklinde oluşturulabilir. aynı anda Arkadaşlarınızdan borç alıp onlara borç verdiğinizi düşünelim. hakeza bir vaziyette Arkadaşlar isimli bir ortak kategori açılır. Bu kategorinin altına arkadaşınızın adıyla bir kategori bundan sonra açabilirsiniz. açıklayacak olursak Arkadaşlar->Salih şekliden bir kategori oluşturursunuz. ile borç vermiş olduğunu yahut borç aldığınız paralarınızı bu kategori içinde tutarak “Salih” adındaki arkadaşınızla aranızdaki hesabı fazlasıyla rahatlıkla tutabilirsiniz.
3.Hareketler: Hareketler yalınç anlamda gelir ile masraf muamelelerinizi temsil etmektedir. Bir yemek yediğinizde harcadığınız ölçü bir hareket olacağı vb. maaşınızı aldığınızda bankanıza yatan miktarda bir harekettir. Bunlara ek şeklinde 3. bir hareket şeklide transferdir. aktarma hesaplarınız arasındaki para transferi amacıyla kullanılır. mesela bankamatik beraberinde para çektiğinizde x hesaptan cüzdan hesabınıza bu işlemi yansıtarak gösterebilirsiniz.

Hesap-Tut1 Hesap-Tut2 Hesap-Tut3 Hesap-Tut4 Hesap-Tut5

Şifre: 123 Giriniz.
Hesap Tut Full Apk indir638 kez indirildi.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle