Cep Uygulamalar

Hobbit: King. of Middle-earth

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 11 Aralık 2013 - Okunma Sayısı : 1.311

   

Hobbit King. of Middle-earth

 

Hobbit: King. of Middle-earth Oyunu

Dünya savaşı yeniden başlıyor. Goblin topluluğunu sisli dağlardan kovmak maksadıyla Hobbit: Orta Dünya Krallığı’nda dünya çapında binlerce kişi ile harekete geç. Kabam‘ın yeni savaş stratejileri oyunda Goblin‘in eziyetlerinden kurtulmak için Gandalf, Bilbo, Thirin ve onlarca oyuncunun yardımına ihtiyacı var. Hobbit: King. of Middle-earth android oyununda elf veya cüce olarak oyuna katılıyorsınız. Şehri inşa ederek Goblin‘leri yok etmeye çalışmalısınız. Unutulmamalıdır ki elfler ve cüceler arasında anlaşmazlıklar devam etmekte. Online olarak oynanan oyunda diğer liderler ile ittifaklar kurabilirsiniz. şehrinizi güçlendirmek için binalarınızın ve silahlarınızın seviyelerini yükseltmelisiniz. Goblinleri topraklarından atmak için ordularını eğitmelisin. iyi eğlenceler.

Hobbit King. of Middle-earth1 Hobbit King. of Middle-earth2 Hobbit King. of Middle-earth3 Hobbit King. of Middle-earth4 Hobbit King. of Middle-earth5

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Gelen Aramalar

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle