Cep Uygulamalar

İlaç Takip Sistemi Mobil Full Apk indir

Kategori : Android Sağlık ve Form Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 07 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 1.106

   

ilac-Takip-Sistemi-Mobil

İlaç Takip Sistemi Mobil Full Apk indir

Sağlık Bakanlığı İlaç Takip Sistemi (İTS) Mobil programı, Türkiye’de kullanıma sunulan ilaçların, üzerindeki karekodu okutarak sisteme kayıtlı olup bulunmadığını sorgulayabileceğiniz ile ilaç ile ilgili ayrıntılı malumatlara erişebileceğiniz bir programdır.
İTS Mobil Uygulaması Sayesinde ilacın; Sisteme kayıtlı olup bulunmadığını, ilacın toplatılma kararı olup olmadığını, Son kullanım tarihinin geçip geçmediğini basitçe öğrenebilirsiniz.
Hem de tespit ettiğiniz sisteme kayıtlı olamayan ilacı program üstünden yetkililere bildirebilirsiniz.
İlaç Takip Sistemi
İlaç izleme yöntemi, sağlık bakanlığı tarafından sunulan bir hizmettir. İTS ahali sağlığını muhafaza etmek için, Türkiye sınırları içerisine giren hep ilacı üretim / dışalım işleminden hastaya ulaşana denli hep safhada izleme ederler. Bu sayesinde düzmece, kaçak veya son değerlendirme tarihi eski ilaçların hastaya ulaşmasını engeller.
İlaç izleme Sistemi’nde bütün ilaçların kutu bazında takibinin yapılabilmesi amacıyla karekod çözümü değerlendirilmektedir. düzen eskisi ilaç kutuları üstünde yer alan barkodlarla ile bundan sonra karekodların da bulunması zaruri duruma getirilmiştir. Bu sayesinde ilaç kutuları tekil kimlik kazanmış ile kutuların takibi olabilir duruma getirilmiştir.
İlaç izleme yöntemi bütün paydaşlar tarafından (üretici/ithalatçı, ecza deposu, eczane, hastane, geri ödeme kurumu) etkili bir biçimde değerlendirilmekte ile güvenli ilacın hastaya ulaşması vermektedir.
İlacın aktüel Fiyat Bilgisi uygulamaya eklenmiştir.

ilac-Takip-Sistemi-Mobil1 ilac-Takip-Sistemi-Mobil2 ilac-Takip-Sistemi-Mobil3 ilac-Takip-Sistemi-Mobil4 ilac-Takip-Sistemi-Mobil5

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle