Cep Uygulamalar

İngilizce Kelime Öğrenme Full Apk indir

Kategori : Android Eğitim Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 15 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 1.391

   

ingilizce-Kelime-Ogrenme1

İngilizce Kelime Öğrenme Full Apk indir

Sesli ile resimli ingilizce sözcük öğrenmek asla bu denli asan ile eğlendirici olmamıştı !!!
İngilizce Kelimatör günlük hayatta fazlasıyla kullanılmakta olan kelimeleri kategorize ederek ile görsel + duyusal şeklinde destekleyerek hafızanızda alan etmesini sağlamakta. hem de kelimeyi eskiden kestirme etmenize imkan da sağlamakta; elbette talep ederseniz sizlere harf vererek ipucu sağlama özelliğine de sahiptir.
Kullanım ve Özellikleri :
Hep sözcük amacıyla “Cevabı Gör” butonuna tıklayıp doğrudan o kelimenin ingilizcesini görebilirsiniz. veya kelimeyi özünüz bulmak istiyorsanız düşündüğünüz yazılışını girip “kestirme Et” butonuna tıklayabilirsiniz. şayet ki kelimeyi özünüz bulmak istiyorsanız ama tam şeklinde yazılışından güvenilir değilseniz “Harf İste” butonuna tıklayarak rastgele bir harf açılmasını sağlıyabilirsiniz. “Harf İste” butonunu yanlızca bır harf kapalı kalana denli kullanabilirsiniz.
şayet bir kelimede “Cevabı Gör” butonuna tıklarsanız veya o kelimenin yazılışını gerçek kestirme ederseniz sağ üstte dinleme tuşu mavi renkli duruma geçicektir. bundansonra bu butona tıklayarak o kelimenin ingilizce okunuşunu dinleyebilirsiniz.
Kelimeyle işiniz bittiyse “Sonraki” ile “evvelki” butonlarına tıklayarak o kategorideki kelimeler arasında gezebilirsiniz. diğer kategoriye geçebilmek istiyorsanız “Kategoriler” butonuna tıklayabilirsiniz.
Şimdilik Kelimatörde 20 kategori yer almaktadır. İlerleyen güncellemelerde bu adet artırılacaktır.
Etiketler : ingilizce, lugat, öğrenme, puzzle, eğlence, okunuş, ders, oyun, harf, bulmaca, adam asmaca, zeka

ingilizce-Kelime-Ogrenme2 ingilizce-Kelime-Ogrenme3 ingilizce-Kelime-Ogrenme4 ingilizce-Kelime-Ogrenme5 ingilizce-Kelime-Ogrenme6 ingilizce-Kelime-Ogrenme7

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle