Cep Uygulamalar

İngilizce Öğrenme 6000 Kelime Full Apk indir

Kategori : Android Eğitim Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 16 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 2.936

   

ingilizce-Ogrenme-6000-Kelime1

İngilizce Öğrenme 6000 Kelime Full Apk indir

FunEasyLearn, İngilizce öğrenmek amacıyla asan ile eğlendirici yepyeni bir yol – başka ülkelerden müzik dinlemekten, değişik ülkelerde gezi etmekten, beynelminel bir şirkette çalışmaktan veya yabancı arkadaşlıklar edinmekten hoşlanıyorsanız bu program sizin amacıyla vazgeçilmez. ÜCRETSİZ lugat uygulamasını şimdi yükleyin!
Öğren, Ana dilinde konuşanların söyleşisi beraberinde kaydedilmiş kelimeleri dinleyerek veya görsellerle görerek 6000 sözcük öğreneceksiniz. Sözcük 140 alt konuya ayrılmıştır 15 tematik mevzuları kapsar. Bütün sözcük pekçok dile çeviri edilmiştir: İngilizce, Türkçe, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca vb.
Eğlen, benzersiz eğlence sunan bir biçimde öğrenmek amacıyla 7 eğlendirici oyundan birisini seçin. Dahili “Kategori Döndürücü ” fonksiyonu programı rastgele bir mevzu, alt mevzu ile öğrenme deneyimini geliştirmek amacıyla oyun seçme işlemi yapmanızı sunmaktadır.
Kolay, Uygulamayı değerlendirmek amacıyla herhangi bir internet bağlantınızın şekle gelmesine lazım yoktur. 3 zorluk seviyesi: toy, orta ile ileri seviye. Pek çok eskiden programlanmış arayüzü dillerden tercih ettiğiniz ders lisan seçin: İngilizce, Türkçe, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, vb. İngilizce Öğrenme programı tamamen ÜCRETSİZDİR!

ingilizce-Ogrenme-6000-Kelime2 ingilizce-Ogrenme-6000-Kelime3 ingilizce-Ogrenme-6000-Kelime4 ingilizce-Ogrenme-6000-Kelime5 ingilizce-Ogrenme-6000-Kelime6 ingilizce-Ogrenme-6000-Kelime7

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle