Cep Uygulamalar

injustice: Gods Among Us

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 13 Aralık 2013 - Okunma Sayısı : 1.437

   

injustice-Gods-Among-Us

 

injustice: Gods Among Us Android Oyunu

injustice: Gods Among Us oyununda süper kahramanlar yer alıyor. Batman, Joker, Superman, Flash, Aquaman, Green Arrow, Cyborg, Harley Quinn, Nightwing, Wonder Woman, Green Lantern ve daha fazlası. Bu kahramanlar özel kartları toplayarak 3 kahramandan oluşan süper  takımımızı oluşturuyoruz. Bu sayede bize farklı yetenekleri ve süper güçleri bulunan özel kombinasyonlar oluşturma imkanı sağlanıyor. injustice: Gods Among Us oyununda level atlamalı ve kahramanlarınızı güçlendirmelisiniz. Dövüşleri kazandıkça kahramanlarımızı, özel yetenekler kazanıyor ve bu güçlü kahramanlar süper güçlerini birleştirebiliyoruz. Ayrıca dövüş anında dokunmatik kontrolleri kullanarak kritik hamleler yapmamız isteniyor. Siz de süper kahraman oyunlarını oynamayı seviyorsanız elinizden düşmeyeceğinden eminiz iyi eğlenceler.

injustice-Gods-Among-Us1 injustice-Gods-Among-Us2 injustice-Gods-Among-Us3 injustice-Gods-Among-Us4 injustice-Gods-Among-Us5

Şifre: 123 Giriniz.
injustice: Gods Among Us92 kez indirildi.






Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Gelen Aramalar

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 Transitional



Haftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle