Cep Uygulamalar

iPhone Wallpaper Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 01 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 922

   

iPhone-Wallpaper1

iPhone Wallpaper Full Apk indir

iPhone Duvar Kağıdı
Çoğu insan Android telefon iPhone wallpapers amacıyla seviyor. iPhone severler, bizim göz alıcı ile fantastik iPhone capcanlı duvar kağıtları versiyonu de mutlu ile bahtiyar kalacaktır. bizler değişik, tabiat, görünüm, kabarcık, galaksi, renk gök kuşağı, kelebek, peyzaj, ile bundan sonra bir fazlasıyla doku ile temalar beraberinde serin ile en yepyeni iphone duvar kağıtları bir sürü Toplanan var! En iyisi “iPhone duvar kağıtları” telefonunuzu süslemek almak amacıyla vakti! Bu program pek çok serin fonksiyonları ile tamamen bedava beraberinde özellikli! Sakın kaçırmayın!
App Özellikler:
1.. hoş iPhone duvar kağıtları.
2. en üst Çözünürlüklü 3D Resimler.
3. tabii iPhone capcanlı Duvar Kağıtları.
4. Kurulduktan sonra, internet olmaksızın çalışır.
5. Tamamen bedava 🙂
ne şekilde kurulabilir:
Bu “iPhone Wallpaper” İndir -> Git Ana Sayfa -> Menü tuşuna basın -> Seç Duvar Kağıtları -> listeden “Iphone Wallpaper” seçin -> capcanlı Duvar Kağıtları seçin.

En iyi iPhone Duvar Kağıtları 2014
IPhone her daim onların ayak Apple severler tutmanın bir yolu mevcuttur. yepyeni bir iPhone modeli umudu her daim söylentiler ile spekülasyonlar kıvılcım. IPhone 5 fazlasıyla beklenen ilk kez değişik değildir. 2007 yılındaki lansmanından bu yana, iPhone’lar istek yalnızca artmıştır. Onun yenilik dolayıdır.
IPhone’un artışın sebebi Bu belki de 2013 senesinde “en iyi ile hoş iphone capcanlı duvar kağıdı” vb internet erişimi, büyük bir dokunma ile çalışan görüntü, medya oynatıcı, büyük hafıza ebatı vb. özellikleri temel şeklinde.
iPhone Live Wallpaper
hep vücut şu anahtar kelimeler beraberinde bizim iPhone duvar kağıdı android app bilgi sahibi olabilirsiniz:
iOS 7, iOS7, HD, Apple, Sonraki Apple, iOS 8, iOS 7 tema, tema duvar kağıdı, duvar kağıdı iOS 7 Tema HD, IOS7, iOS 7 arka planlar, iphone, apple, IP6, IP5, IP4s, tema, renk, 3D, iphone duvar kağıtları, iphone duvar kağıtları, iphone duvar kağıtları hd, bedava iphone duvar kağıtları, iphone duvar kağıtları retina, Eylül iphone duvar kağıdı hd, serin iphone duvar kağıdı, serin iphone duvar kağıtları, mükemmel iphone duvar kağıtları, pembe iphone duvar iyi iphone duvar kağıtları, komik iphone duvar kağıtları, android amacıyla bedava duvar kağıdı , capcanlı duvar kağıtları yükle, android, capcanlı duvar kağıdı parasız, bedava capcanlı duvar kağıdı, bedava capcanlı duvar kağıtları, iPhone duvar kağıtları 2014, iPhone capcanlı duvar kağıtları 2014, iphone 1, iphone 6, iphone 2, iphone 5, iphone 4, iPhone 3GS, iPhone amacıyla bedava duvar kağıtları 3g, iphone 2g, iPhone, yepyeni iphone. Program herhangi bir izne lazım duymaz, bütün izinler tanıtım amaçlı şeklinde değerlendirilmektedir.

iPhone-Wallpaper2 iPhone-Wallpaper3 iPhone-Wallpaper4

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle