Cep Uygulamalar

isim Şehir Hayvan Oyunu Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 03 Ocak 2015 - Okunma Sayısı : 829

   

isim-Sehir-Hayvan

isim Şehir Hayvan Oyunu Full Apk indir

Çocukluğumuzun unutulmaz oyunlarından İsim Şehir Hayvan Oyunu şimdi Android’e uyarlandı. Hatta çevrimiçi puan tablosu fonksiyonu beraberinde…
İsim kent Hayvan programında sizden belli bir harfle başlayan ad, kent, hayvan, bitki ile ülke isimleri bulmanız istenir. aslını korumuş oyundan değişik şeklinde bu isimleri bulurken, yalnızca sizlere verilmiş harfleri kullanabilirsiniz. Bu harflerle kaç değişik sözcük oluşturulabileceği oyun ekranında belirtilmektedir. mühim olan en fazla olmayan kullanılmakta olan harflerle ile olabilir olduğunca uzun kelimeler bulmaktır. Kelimelerin puanlaması buna bakarak yapılmaktadır.
şayet verilen harfleri kullanarak bir sözcük oluşturamıyorsanız Pas düğmesine basabilirsiniz. Pas seçeneği seçilince süreniz 10 saniye kısalır. şayet 10 saniyeden fazla olmayan vakit kaldıysa, bundan sonra Pas seçeneği kullanılamaz.
hep oyun 90 saniye sürmektedir. gaye bu müddet içerisinde maksimum sayıda sözcük bularak en en üst skoru elde etmektir.
Oyun bittiğinde aldığınız skor sunucuya gönderilir. Bu puanlar Google Play tarafından sağlanan en üst skorlar servisi kullanılarak sıralanır. Sıralamalar günlük, haftalık ile bütün zamanlar olmak amacıyla tek başına ayrı tutulur.
Oyunu hem çevrimiçi (çevrim içi) hatta çevrimdışı (çevrim dışı) şeklinde oynayabilirsiniz. Çevrimiçi oynayabilmeniz amacıyla Google+ hesabınızla oturum açmanız gerekmektedir. Oturum açmadan çevrimdışı şeklinde da oynayabilirsiniz. yalnızca çevrimdışı oyun esnasında kazandığınız puanlar sıralamaya katılmaz. Bir diğer deyişle çevrimdışı modda skorunuz sunucuya gönderilemediği amacıyla en üst puan şeklinde değerlendirilemez.

isim-Sehir-Hayvan1 isim-Sehir-Hayvan2 isim-Sehir-Hayvan3

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle