Cep Uygulamalar

istanbul Bilişim Full Apk indir

Kategori : Android Alışveriş Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 20 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 846

   

istanbul-Bilisim1

istanbul Bilişim Full Apk indir

İstanbul Bilişim A.Ş E-Ticaret Uygulamasının Android sürümü, altulaşım şekli arayüzü ile Teknolojiyi Cebinizden izleme Etmeniz Yapıldı.
Mobil uygulama 8 Ana türkümden oluşmakta.
1. Grupta eser sorgulama Yapılmaktadır. Aramak İstediğiniz Tüketici Elektroniği eseri İsminin Bir bölümü Yazılır “Örnek: Apple Ara Butonuna Basılır” Eşleşen Ürünler Açılan Bir Sayfada Listenir. Seçtiğiniz eser üstünde Dokunulduğunda Ürünle İlgili ayrıntı açıklamalar Ekrana Gelir. Bilgisayar, Telefon, ekran & Ses Sistemleri Ev Elektroniği, fotoğraf Kamera, şahsi Bakım, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi vb. & Mutfak altulaşım Tab Başlıkları listelenmektedir. Bu Başlıklardan Hangisine Dokunulursa Onunla İlgili Ürünler Marka Bazlı Ekrana listelenmektedir. Listeden Seçilen Markaya değişli Ürünler eser Başlığı, eser Resmi, eser Fiyatları ile ayrıntılı Açıklamaları İle beraber Ekrana listelenmektedir. Bu Listeden Seçilen Ürüne Dokunulduğunda bütün yöntem Özelliklerinin Açıklandığı Bir Sayfa Açılır.
3. Gurup Kampanyalar Tab ına Dokunulduğunda Gurup Bazlı Listesi Ekrana Gelir. Dokunularak Seçilen alım-satım dönemi Gurubunun eser Başlığı, eser Resmi, eser Fiyatları ile ayrıntılı Açıklamaları İle Ekrana listelenmektedir. Bu Listeden Seçilen Ürüne Dokunulduğunda bütün yöntem Özelliklerinin Açıklandığı Bir Sayfa Açılır.
4. Gurup İletişim Bilgileri
5. Gurup Forum Sitemize Ekrana Getirir.
6. Gurup Haber Sitemizi Ekrana Getirir.
7. Gurup Blog Sitemizi Ekrana Getirir.

istanbul-Bilisim2 istanbul-Bilisim3 istanbul-Bilisim4 istanbul-Bilisim5 istanbul-Bilisim6 istanbul-Bilisim7 istanbul-Bilisim8 istanbul-Bilisim9

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Gelen Aramalar

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle