Cep Uygulamalar

Junglee Tambola – indian Bingo Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 13 Ocak 2015 - Okunma Sayısı : 767

   

Junglee-Tambola-indian-Bingo

Junglee Tambola – indian Bingo Full Apk indir

Yepyeni ile en sıcak Hint Bingo oyunu, Tambola Android gelmiştir .
Junglee Oyunları Tambola oyun app ihtimal ile bütün alemde gerçek-zamanlı şeklinde arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz ihtimal dayalı bir FREE 3D fazlasıyla oyunculu oyun. sizlere sağ android aygıt üstünde 90 top tombala bütün coşku getiriyor Junglee Oyunlarından iyi Tambola uygulamasını indirin.
Tambola da Tombola, Housie, Lotto yahut evren genelinde Çekilişi şeklinde malum Hintli bir Bingo oyunu. hep Tambola yahut Housie bilet 3 satır ile 9 sütun mevcuttur. hep satır, bir bilet 15 adet toplam 5 rastgele seçilen rakamları içerir; kalan alanlarda boş. 1. sütun, 11-20 2 21-30 3, 1-10 numara içerebilir; böylelikle 81-90 numaralarını içerebilir 9 sütun vasıtasıyla.
Housie Oyunun hedefi dab / satıcı tarafından denilen bilet yer alan bütün numaraları işaretlemek amacıyla. İlk kazanan desen de bütün sayıları işaretler ile bir yengi çağıran oyuncu bu modelin KAZANAN şeklinde duyuru edilir.
Kazanma Desenler şunlardır:
. 1. süratli Beş: Herhangi 5 Sayılar
. 2 süratli yüksek satır: kat kat bütün 5 numaralar
. 3. süratli Orta sıra: orta sıra bütün 5 numaralar
. 4 En süratli Alt sıra: bütün 5 alt satırında sayılar &
5 Full House:. bütün 15 numaraları
Tambola oyunu kazanan hangisi eski gelirse oyun, bütün modelleri amacıyla duyuru edildiğinde bütün 90 topları çizilir sona erer, veya.
Arkadaşlarınızla ile hep geçtiğimiz gün ihtimal deneme bingo severler Milyonlarca beraberinde oynayın. Onlar güldürmek vakit onları ya armağan onları beraber şakalar oynayın. hoş bir şey rakiplerinizi söylemek var? Tambola odasında özünü benzersiz söyleşi seçeneği beraberinde en üst sesle söyleyin.
A non-stop eğlence yolculuğu bundan sonra aşırı seviyeleri kilidini vb., sen sikke, ikramiye, senin, hediyeler ile başarılar kazanacağım Junglee Tambola, sizleri bekliyor! Google Play bugün Android amacıyla bedava Junglee Tambola App indirin!
Özellikler
– süratli Oyun
– ayrıcalıklı Charms özüt alın İkramiyeler
– Şaşırtıcı temalı odalarda almak amacıyla Seviyeleri kilidini
– Arkadaşlar Davet
– Oyunu Sohbet
– Sizin rakipler üstünde Prank
– armağan senin Rakipler bir takım Hediyeler.
– Günlük, Haftalık, Aylık önder

Junglee-Tambola-indian-Bingo1 Junglee-Tambola-indian-Bingo2 Junglee-Tambola-indian-Bingo3 Junglee-Tambola-indian-Bingo4 Junglee-Tambola-indian-Bingo5 Junglee-Tambola-indian-Bingo6

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle