Cep Uygulamalar

Jurassic Park Builder

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 15 Aralık 2013 - Okunma Sayısı : 3.408

   

Jurassic-Park-Builder

Jurassic Park™ Builder Android Oyunu

Jurassic Park bildiğimiz gibi 1990’lı yıllarda hayranlıkla ve korkuyla izlediğimiz filmler arasında idi.  Jurassic Park android oyununda seçtiğiniz dinazor la diğer dinazorları yenerek altın madalya topluyorsunuz ve dinazorunuzu güçlendiriyorsunuz.

Jurassic Park dinazor oyununda kendi jurasik parkınızı oluşturuyorsunuz ve farklı dinazor türleri geliştiriyorsunuz. Oyunda parkınızı ziyaretçilere açıyorsunuz ki gelen misafirler bu güzel yaratıkları keşfedebilsin. Misafirleri ağırlamak ve parkı beğendirmek elbette kolay değil, parkınızı aksesuarlarla süslemeli, restaurant’lar, oteller, lunaparklar, güvenlik kulübeleri kurmalısınız.

Jurassic Park android oyununda film’den de hatırlayacağımız karakterlerle de karşılaşabilirsiniz. Ufak sürprizlere hazırlıklı olun. 😀 Kim bilir belki : Dr.Lan Malcolm veya John Hammond sana hediyeler vererek kaldığın görevleri tamamlamanda yardımcı olurlar. Kendi buzul parkınızı inşa edebilmek için 20. seviyeye ulaşmanız gerekmekte…

Jurassic Park oyununda 34 farklı dinazor türü, 30 farklı su yaratığı ve sürprizler sizleri bekliyor. Oluşturduğunuz parkı facebook aracılığı ile diğer kullanıcılara paylaşabilirsin. Ayrıca 3D animasyonlarla oyun görsel açıdan gayet başarılı. iyi eğlenceler.

Jurassic-Park-Builder1 Jurassic-Park-Builder2 Jurassic-Park-Builder3 Jurassic-Park-Builder4 Jurassic-Park-Builder5

Şifre: 123 Giriniz.
Jurassic Park Builder52 kez indirildi.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle