Cep Uygulamalar

Kadın Kadına Blog Full Apk indir

Kategori : Android Alışveriş Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 20 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 861

   

Kadin-Kadina-Blog1

Kadın Kadına Blog Full Apk indir

Kadın Kadına programı, kadinkadina.org web sitesinin Android uygulamasıdır, içeriklerini kadinkadina.org internet sayfasında alır.
Kadın Kadına’da güzellikten alışverişte, sağlıktan dekorasyona, yemekten modaya pek fazlasıyla muhteva paylaşılırken, kadınların aklındaki pek fazlasıyla soruya cevap buluyor. kadinkadina.org beraberinde siz de kadınlar kulübüne katılmak istiyorsanız, tek yapmanız ihtiyaç olan uygulamamızı yüklemek.
Kadın Kadına programında yemek tarifleri, giyim modelleri, kundura modelleri vb. kadınlar tarafından pek fazlasıyla merak edilen içeriğe kısa yoldan ulaşabiliyorsunuz.
Yaz dönemlerinde mayo-bikini modelleri, mezuniyet-balo kıyafetleri, topuklu kundura modelleri baresinde kadınların yapmış olduğu arayışlara cevap veren uygulamamızda, Mango, Zara, Berchka, Zeki Triko, Ay Yıldız vb. pek fazlasıyla markanın koleksiyoları yer almaktadır.
Kadınlara ayrıcalıklı içeriklerde seksi iç çamaşırı modelleri, jartiyer modelleri vb. koleksiyonlara da uygulamamız vasıtasıyla bilgi sahibi olabilirsiniz. Kadınların yalnızca kadınlarla konuşabileceği problemlerini de uygulamamız aracılığı ile konuşabilmelerini amaçlıyoruz.
Türkiye’nin uzman diyetisyenlerinin hazırladığı diyet programlarına ile egzersizlere uygulamamız beraberinde ulaşabileceksiniz. Günlük maskeler, günlük kardiyo hareketleri, bacak egzersizlerini kadinkadina.org blogumuzun birlikte Android uygulamamızda bulabilirsiniz. farklı maskeler, kremler ile tabii yöntemlerle güzellik tüyolarını yazılarımız içerisinde bulabileceksiniz.
Mezuniyet kıyafetlerinden, gelinlik modellerine, şapka modellerinden, kundura modellerine kadınların ilgisini çeken pek fazlasıyla şeyi Kadın Kadına Blog programında bulabilirsiniz.

Kadin-Kadina-Blog2 Kadin-Kadina-Blog3 Kadin-Kadina-Blog4 Kadin-Kadina-Blog5 Kadin-Kadina-Blog6 Kadin-Kadina-Blog7 Kadin-Kadina-Blog8

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Gelen Aramalar

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle