Cep Uygulamalar

Kalça Egzersizleri Full Apk indir

Kategori : Android Sağlık ve Form Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 07 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 1.338

   

Kalca-Egzersizleri

Kalça Egzersizleri Full Apk indir

Tabureye oturulur, ayaklar yere sabitlenir, bacaklar omuz genişliğinde açılır. Diz parmak uçlarını geçmeyecek biçimde yavaşça yukarı kalkılır, kaytadan yavaşça oturulur. bundan sonra sonra kalça tabureye fazlasıyla hafif bir biçimde değdirilerek bu hareket tekrarlanır. En nihayetinde bundansonra tabureye asla değmeden bu hareket yapılmaya sürek edilir. bu yerde bacaklar çalışırken, kalça türkümü da çalışır.

Kalça Egzersizleri ile bu harekete bar sayesinde ağırlık da eklenebilir. Bar sırta alınır, bacaklar omuz genişliğinde açılır, 90 derecelik açıyla alt taraf inilir ile kalkılır.

Bir diğer harekette tek ayak stepboarda konur, adım öndeyken vücut yavaşça ile durağan bir biçimde alt taraf gerçek bırakılır, arkasından yukarı gerçek kalkılır. bu yerde bacağın arka bölümü ile kalça bölümü çalışır. onu tabureyi bir yere sabitledikten sonra, özdeş biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Pilates bandını bir yere sabitlemek gerekmektedir. Sabitlemeden eski düğüm atılıp, bacaktan geçirilir. bundan sonra sonra ayak ileriye ile geriye gerçek götürülür. bu yerde özen gösterilmesi gerekli, bacağı geriye gerçek fazlasıyla aşırı alıp, bele aşırı yük bindirmemektir. Böylece kalçayı ile ayakları çalıştırabilirsiniz.

Kalca-Egzersizleri1 Kalca-Egzersizleri2 Kalca-Egzersizleri3 Kalca-Egzersizleri4 Kalca-Egzersizleri5

Şifre: 123 Giriniz.

 


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle