Cep Uygulamalar

Kamyon Park: Car Transporter Oyunu Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 24 Ocak 2015 - Okunma Sayısı : 1.087

   

Kamyon-Park-Car-Transporter

Kamyon Park: Car Transporter Oyunu Full Apk indir

Bizzat Car Transporter kamyonun direksiyon simidinin arkasında atla!
Bu basit park 3D oyun indirmek ile kamyonunu boşaltmak amacıyla ihtiyaç olan bir taşıyıcı kamyon şoförü sensin. Şayet değeri en üst yarışma arabaları ile spor otomobil paha biçilmez kargo beraberinde kamyon yük sonra bu mükemmel kamyon simülasyon oyunu araç satıcısı gezi etmek gerekmektedir. şayet başka vasıta bayilik garajda kere geldiğiniz olabilir olduğunca tez vasıta aktarma kamyonu boşaltmaya lazım. şayet ufak bir bükülme beraberinde 3D park oyunları seviyorsanız katiyen bu yepyeni bir araç taşıyıcı park oyunu yüklemek gerekiyor. Bizim başka araç taşıyıcı 3D kamyon simülatörleri herhangi oynadı değil şayet hala yepyeni oyun keyfine varacaksınız. Bu 3D park oyunu selefine, açıkçası otomobillerde ile kamyon sürüş becerilerini işaret etmek gerekmektedir o denli asan değildir. 50 yepyeni değişik 3D park oyunu simülatörü misyonları beraberinde sizlere hayatınızın vakit sahiptir kalacaktır.
Ne Kamyon Park ile ilgili yepyeni: Car Transporter
pekala Kamyon otopark beraberinde başlamak: Car Transporter özdeş misyonla değişik araçların direksiyon arkasında koyar. Sen yük ile vasıta taşıyıcı kamyon boşaltmak zorunda. Trafik dolu kent genelinde gezi, olağan park oyunları basittir, lakin bu 3D park oyunu bir takım beceriler gerektirir. Sen kamyon ziyan vermeyen yakından takip etmek olması yahut araç indirme yahut boşaltma olması planlandı. şayet araç ziyan veya şayet gereksinim kamyonu kaytadan baştan başlamak amacıyla, zira süratli hareket lakin hız ile hareketlerini takip etmek gerekiyor. hem de bu nihai kamyon 3d park simülatör hakikat bir 3D kent çevresinde götürmek olsun. Sen kent beraberinde şoför ile trafik dolu sokaklarında hareket görebilirsiniz.
Kamyon park: Car Transporter: 3D kamyon simülatörü oyunu özellikleri:
En iyi park simülatörü oyun fizik birisi
Hayır kaplar, ahşap yahut başka şeyler yok sizin yükleyici spor otomobil var
Sen park vb. değişik kamera görüntüsü, sizin kamyon ile otomobil pozisyonunu hakimiyet
süratli oyun vakit amacıyla hazır mısınız dışa orada kamyoncular amacıyla mühim bir alan okumadır!
hoş grafikler beraberinde hakikat 3d çevre, büyük açık evren çevresinde şoför
Bu şehrin yollarında trafik, ilgi ile kargo ziyan vermez
On-Screen Direksiyon Simidi, süratlenme ile fren pedalları ile vites
açıklayacak olursak en destansı büyük kamyon sürüş deneyimi amacıyla hazır yer almaktadır. Bu yepyeni araç taşıyıcı park süresi yüzden garajda vakit olmak, senin beraberinde değil, dikkatle işini yapmak amacıyla alan okuyor. ive ile arka araç android bu yepyeni coşku verici park alan okuma oyun geliyor kamyon tutmak büyük bir Amerikan kamyon park edebilirsiniz. değişik özellikleri yükler beraberinde bu asan park 3d oyun keyfini çıkarmaya başlayın. görüntü kontrolleri üstünde olan kamyon sürücüsü.

Kamyon-Park-Car-Transporter1 Kamyon-Park-Car-Transporter2 Kamyon-Park-Car-Transporter3 Kamyon-Park-Car-Transporter4

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle