Cep Uygulamalar

Kaplan Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 01 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 1.946

   

Kaplan-Duvar-Kagidi1

Kaplan Duvar Kağıdı Full Apk indir

♥ ‘Kaplan capcanlı Duvar Kağıtları’ ♥ – her daim sizlere telefon ekranında bir göz atın ormanın kükreme duyarsınız! Bu vahşi hayvanlar sizleri muhafaza etmek ile telefonunuza muhafaza etmek amacıyla buradayız! Bu yepyeni kaplan arka indirin ile doğanın büyülü dünyasına girmek! Bu hayvan duvar kağıtları masaüstü amacıyla şahane bir bezeme mevcuttur – kaplanlar değişik nedenle dikkatli olmaları arzu edilen ziyaretçilere bir ikaz göndererek, sivri pençeleri beraberinde görüntü sıfırdan olması planlandı! şu tıpkı bu yepyeni program deneyin ile pişman olmaz – en iyi şey tamamen bedava olması!
♥ Animasyon pençe izleri görünür ile ekranda solacak;
♥ görünüm modunda ile ev görüntü geçiş amacıyla tam katkı!
♥ İnanılmaz HD çizelge;
♥ Cep telefonunuz amacıyla en iyi HD arka!
♥ toplumsal paylaşım düğmesine ile bundan sonra fazlası.
♥ Bu hoş, bedava ile pratik bir capcanlı duvar kağıdı tadını çıkarın!
Kurulum talimatları izleyin:
Ana Sayfa – > Menü – > Duvar Kağıtları – > Canlı Duvar Kağıtları
Özellikler:
♥ Sen on değişik gerisi temalar içerisinden seçme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
♥ HD çizelge – kaplan pençeleri gözüken ile ekranda kaybolan.
♥ Optimize batarya Kullanımı.
♥ 99 % cep telefonu cihazlar beraberinde uyumludur.
♥Telefonunuzun etkili olduğunda duvar kağıdı programı uyuyacağım, bu capcanlı duvar kağıdı batarya tüketimini olmayacak biçimde.
♥ Kaplan capcanlı Duvar Kağıtları tamamen yatay destekler ile cep telefonları ile tablet cihazlar hatta göz alıcı görünüyor.
şayet akıllı telefon amacıyla yepyeni HD arka arıyorsanız, ♥ ‘Kaplan capcanlı Duvar Kağıtları’ ♥ şahane bir seçimdir. yepyeni favori capcanlı duvar kağıdı ile bu fevkalade vahşi hayvanların en iyi resimleri var! On şaşırtıcı arka yalnızca beğeni amacıyla tercih edilmektedir – bu göz alıcı beyaz kedi yahut göz alıcı bir bengal kaplan olsun, kaplanlar favori türünü seçin ile görüntü onların pençe izleri beraberinde doldurur ne şekilde izleyin! Telefonunuzunçok ekranda, orada, ziyan olma korkusu olmaksızın, bizzat evcil hayvan kaplan mümkün!
Piyasada yer alan en iyi kaplan duvar kağıdı ile bu zarif kedigil favori fotoğraf almak – bu bedava programı geniş ile beyaz kaplanlar bir seçim hizmeti sağlar! Büyük kedigil bu evdendeki tüm kötü sizleri güvence, ekranda onurla oturup izleyin! Onlarla güvende hissedin! Yaban yaşamı keşfetmek ile onunla oynamak! Vahşi Tame,korkusuz önder, tamamını birleştirmek! Bu duvar kağıdı arka bu fevkalade vahşi hayvanların on “güzel resimleri” sunuyoruz! Onların pençeleri görüntü çizilmeye ne şekilde takip etmek, bizzat kuvvetini ile enerji hissediyorum! Kaplanlar bizzat hat sizin ile telefon güvence var! Bu piyasadaki en iyi hayvan arka planları mevcuttur!
yepyeni ile özgün HD duvar kağıtları arıyorsanız, ♥ ‘Kaplan capcanlı Duvar Kağıtları’ ♥ deneyin ile yalnızca sizin amacıyla tasarlanmış en iyi “hayvan resimleri” ile kaplan geçmişleri var! Android ™ amacıyla bu 2.013 bedava program telefonunuza görüntü dekore gerekmektedir tam şeklinde karşınızda! Masaüstü güvence bu büyük kediler beraberinde güvende hissedin! şunları ekranda onurla yerleşen izlerken güçlerini ile güzellik hayran olun. Bu inanılmaz arka HD indirin ile evinizin konforundan ayrılmadan ormanın güzelliğini tadını çıkarın! Bu büyük kediler en sevdiğiniz hayvan türü varsa, yapmanız ihtiyaç olan bütün bu şahane bedava program yüklemek akıllı yükleyin ile bu mükemmel aksiyon arka planlar kullanmaya başlamak. anında alın ile özünüz görün – düş kırıklığına olmayacak! Piyasadaki en iyi kaplan capcanlı duvar kağıtları! Tadını çıkarın!

Kaplan-Duvar-Kagidi2 Kaplan-Duvar-Kagidi3 Kaplan-Duvar-Kagidi4 Kaplan-Duvar-Kagidi5 Kaplan-Duvar-Kagidi6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle