Cep Uygulamalar

Kar Fırtınası Duvar Kağıtları Full Apk indir

Kategori : Cep Haberleri - Yazar : - Tarih : 01 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 2.198

   

Kar-Firtinasi-Duvar-Kagitlari1

Kar Fırtınası Duvar Kağıtları Full Apk indir

Kar Fırtınası Duvar Kağıtları telefonunuzun ekranına büyük bir kar fırtınası getiriyor! pekçok kar taneleri kuvvetli, soğuk rüzgar tarafından taşınan masaüstü kapağı ne şekilde izleyin! Donma tehlikesi olmaksızın kuvvetli bir kar fırtına görme tadını çıkarın! Ekranda hakikat bir kış harikalar yaratacak şahane bir yepyeni kar capcanlı duvar kağıdı! Şimdi deneyin veen iyi duvar kağıtları kar yağışı ile “kış resimleri” var! şayet masaüstü hep santimini kaplayan ağır kar seyretmek vb. bir adrenalin hissedin! Ağır kar fırtınaları icra eden on “güzel resimler” den seçin ile düşme ile telefon ekranında dans kar taneleri onlarca takip etmek vb. şahane beyaz bir düşlem yaratmak! Tatil ruhu tam gerçekleştirecek büyük bir kar fırtınası duvar kağıdı! Bu bedava yükle beraberinde Noel ile Yılbaşı amacıyla hazır olun! On hoş arka planlar sizlere bahtiyar bayramlar diliyoruz yalnızca köşede sizleri bekliyor! göz alıcı kış duvar kağıtları ile beyaz “kar resimleri” beraberinde görüntü süslemek amacıyla bu benzersiz fırsatı kaçırmayın! Evinizin sıcaklığını çıkmadan bir takım kış büyülü tadını çıkarın!
Özellikler:
♥ yepyeni: Paralaks 3D – paralaks tesiri bundansonra kullanılabilir!
♥ Telefon ekranında aksiyon kar taneleri ;
♥ sürati ile kar tanelerinin sayısını seçin.
♥ Yatay görüntü ile ana görüntü amacıyla tam katkı!
♥ İnanılmaz HD grafikleri; OpenGL ES 2.0.
♥ Cep telefonunuz amacıyla en iyi “HD duvar kağıtları”
♥ Paylaşma tuşu ile bundan sonra bir fazlasıyla özellik
♥ Bu romantik, pratik ile bedava uygulamanın keyfini çıkarın!
indirme talimatlarını izleme edebilirsiniz:
Ana görüntü -> Menü -> Duvar Kağıtları -> capcanlı Duvar Kağıtları
♥ 10 tek başına arkaplan temasından birisini seçebilirsiniz.
♥ yepyeni arka planlar günlük eklendi – tamamını toplamak!
♥ HD grafiği – ekranınızda kar tanelerini seyredebilirsiniz.
♥ Optimize edilmiş batarya kullanımı.
♥ Cep telefonlarının %99’u beraberinde ahenkli.
♥ Duvar kağıdı programı telefonunuzu kullanmadığınız vakit uyur böylelikle capcanlı duvar kağıdı pilinizi bitirmez.
♥ Kar Fırtınası Duvar Kağıdı telefonunuzun yatay kullanımını destekler ile hem cep telefonlarında hatta tablet cihazlarda göz alıcı gözükür.
ikaz – ağır kar fırtınası telefonunuzun ekranında gerçek yolda! Bu büyü değil, bir kar makinesi değil – bu ♥ ‘Kar Fırtınası Duvar Kağıtları’ ♥, sizlere pek fazlasıyla kar taneleri öfkeyle düşen vakit içerisinde donmuş on kardan mahsur kalmış manzaralar, getiriyor! Kar yağışı 2014 erken gelmiştir – süratli, kapağı almak ile sıcak ev güvenliği ağır kar yağışı beğeni! Sen,kış büyülü beğeni amacıyla bir kap veya bir eşarp ihtiyaç olan yalnızca bu bedava uygulamayı yüklemek ile telefonunuzun ekranında kar ile buz beraberinde bağlı hakikat bir kış harikalar olması planlandı olmayacak! özünüzü sıcak bir fincan çay alın ile sıkı kar yağışı beraberinde kaplı almak dondurulmuş kış manzaralarını seyretmek! Kar Rapora bakarak, şimdiye denli ağır fırtınası gerisi beraberinde karşı karşıyayız! Gözlerinizi kapatın ile kar fırtınası girin – Bir kar beyaz giysi giymiş on göz alıcı tabiat manzaraları arasında bulacaksınız!
Mesafe o ufak kara nokta ne demektir? sebep,kar üstünden uygun, Noel Baba ile ren geyiği var! Onlar içinönünü ile onları sizlere bahtiyar Noeller ile bahtiyar bir yepyeni sene diliyorum, sizlere bir armağan hizmeti sağlar izin – hoş ♥ ‘Kar Fırtınası Duvar Kağıtları’ ♥! Korkma – yalnızca ufak bir kar fırtınası var! Android™ amacıyla bu 2013 bedava bir program beraberinde hakikat bir beyaz cennet içine ekranı çevirin! Beyaz kış tatilleri iyisidir – masaüstünüzde eşsiz bir kar capcanlı duvar kağıdı içim fırsatı kaçırmayın! Kar yağsın – bir kar fırtınası olmaksızın bir kış hakikat bir kış değil!

Kar-Firtinasi-Duvar-Kagitlari2 Kar-Firtinasi-Duvar-Kagitlari3 Kar-Firtinasi-Duvar-Kagitlari4 Kar-Firtinasi-Duvar-Kagitlari5 Kar-Firtinasi-Duvar-Kagitlari6 Kar-Firtinasi-Duvar-Kagitlari7 Kar-Firtinasi-Duvar-Kagitlari8 Kar-Firtinasi-Duvar-Kagitlari9 Kar-Firtinasi-Duvar-Kagitlari10 Kar-Firtinasi-Duvar-Kagitlari11 Kar-Firtinasi-Duvar-Kagitlari12 Kar-Firtinasi-Duvar-Kagitlari13 Kar-Firtinasi-Duvar-Kagitlari14 Kar-Firtinasi-Duvar-Kagitlari15 Kar-Firtinasi-Duvar-Kagitlari16

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle