Cep Uygulamalar

Kelebek Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 02 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 5.782

   

Kelebek-Canli-Duvar-Kagidi1

Kelebek Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Telefonunuzu bir kelebek denli hoş ile narin olsun! Kelebek capcanlı Duvar Kağıdı beraberinde telefonunuzun ekranında güzelleştirmek ile zarafet özü bir şekillenme! Bu hoş LWP stilize çiçekler ile renkli kelebekler beraberinde farklı kökenden hizmeti sağlar! hakikat bir hanımefendi olun, bedava Kelebek capcanlı Duvar Kağıdı olsun ile bu kanatlı güzelliğin olduğu denli yumuşak!
– Telefonunuz amacıyla İnanılmaz 3D capcanlı duvar kağıdı!
– İnteraktif fonksiyonu: görüntü ile yepyeni kelebekler üstüne dokunun anında görünecektir!
– Peyzaj modu ile ev görüntü değiştirme amacıyla tam katkı var!
– Bu hoş, serbest ile eğlendirici gerisi sizleri bekliyor!
indirme yönergeleri:
Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> capcanlı Duvar Kağıtları
Bu kırılgan ile inanılmaz hoş yaratıklar her daim tarih boyunca farklı şeyler amacıyla elit sembolü vardır. Bir kelebek genelde ölen kişinin ruhunu temsil beri çoğu ülkede ihtiyar bir sembolizm biraz esrarengiz. İnsanlar ölmüş birinin ruhunu ateşlemek amacıyla pencere açmak amacıyla kullanılır. yalnızca, bir kelebek de biraz bundan sonra neşeli şeyler anlamına gelir. önceden Çin’de misal aklın önceden Yunan’da huzursuzluk, sevgili gencecik bir adam temsil ile çağdaş kültürde bu mutluluk, bağımsızlık ile eğlendirici sembolüdür. şayet gizli bir dileğim var, bir Kızılderili Efsaneye bakarak, bir kelebek yakalamak ile ona dilek fısıldıyorum. Onların tutma güvenli kalacak. şayet özgür vakit, Büyük Ruh’un amacıyla whish taşıyacak ile whish hakikat gelebilir. bizzat güzelliği trajikomik yana Kelebekler bugün olabildiğince fenomen olan, onlar kadınsı zarafet ile yoldam amacıyla stand. açıklayacakolursak, Kelebek capcanlı Duvar Kağıdı alırsanız arkadaşlarınızın bütün zarifliği sizlere gıpta edecek! Bu kanatlı güzellikleri en mühim sembolizmi, yalnızca, farklılık olmasıdır. Kelebek metamorfoz doğada yer alan en eksiksiz değişimdir. Kişinin yaşamı, kişiliği yahut düşünme yolu tabi mühim bir farklılık sembolize edebilir. Kelebeklerin ömür döngüsü, kısa olsa da, yumurta, larva ile pupa vb. birkaç aşamadan oluşmakta. gencecik bir kelebek esasen sonra doğadaki en hoş canlılardan birisi haline dönüştüren bir tırtıl olduğunu. Onların kanatları tahminen sahibi beraberinde orantılı şeklinde büyük kanatları alışılmadık büyük. Onlar fazlasıyla renkli olanları sarı, mavi ile pembe fazlasıyla değişik renklerde bulunur, en meşhur tahminen yepyeni LWP bulabilirsiniz Monarch Kelebek, olduğunu!
“Çiçek çiçek amacıyla” gidin ile tamamen bedava Kelebek capcanlı Duvar Kağıdı yüklemek bu güzellikleri vb. serbest ruhlu olun!

Kelebek-Canli-Duvar-Kagidi2 Kelebek-Canli-Duvar-Kagidi3 Kelebek-Canli-Duvar-Kagidi4 Kelebek-Canli-Duvar-Kagidi5 Kelebek-Canli-Duvar-Kagidi6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle