Cep Uygulamalar

Kelebekler Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 02 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 3.252

   

Kelebekler-Canli-Duvar-Kagidi1

Kelebekler Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Şayet hayata yepyeni bir başlangıç sembolize ile sonra bundan sonra aşırı sorgulama yoksa, aynı anda romantik olmak amacıyla mobil duvar kağıdı gerisi istiyor musunuz, tam sizlere bakarak ♥”Kelebekler capcanlı Duvar Kağıdı”♥ ile tamamen ücretsizdir. Ekranda bu renkli ile hoş kanatlı yaratıklar görme beğeni sonra kasvetli bir gün denli ışıldayan amacıyla iyi bir yol, yoktur! şayet ekrana dokunun her daim, yepyeni hoş ile fazlasıyla sevimli kelebekler bütün kayra ile yengi görünür. bedava şeklinde bu uygulamayı indirin ile mutlaka bu çarpıcı “kelebek resimleri” beraberinde mükemmel bir vakit olması planlandı.
♥ değerlendirmek amacıyla: Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> Canlı Duvar Kağıtları
♥ görünüm modunda ile ev görüntü geçiş hep ikisi amacıyla tam katkı!
Bu cep telefonu amacıyla ideal bir capcanlı duvar kağıdı. Ekranda dokunun vakit, yepyeni bir kelebek görünür! değişik resimler – gerisi stilleri beş türü mevcuttur! süratli, olağan, asta: yüzen maddelerin hız üç tip de mevcuttur!
şayet indirirseniz kelebekler yalnızca, al, yeşil ile sarı görebilirsiniz karşın ♥”Kelebekler capcanlı Duvar Kağıdı”♥, bedava şeklinde bütün renkleri bu tatlı ile duyarlı yaratıklar göreceksiniz. Beklemeyin, bu “kelebek duvar kağıdı” almak ile gün boyu bu güzellikleri görmek. Kelebekler her daim sonsuz mübadele ile yepyeni başlangıçlar semboller şeklinde kabul edilmiştir, bu nedenle yepyeni bir başlangıç almak ile bu serin duvar kağıdı. Onlar baştan başlamak ile yaşamında bir farklılık yapmak amacıyla, bu hep saniye beğeni ile mümkün esin vb. serbest ile doğanın uçan çiçek vb. mutluluk dolu.
Android ™ amacıyla bu bedava program güzelliği ile sadeliği beraberinde gözlerinizi kamaştıracak. Bu aksiyon duvar kağıdı mükemmel renk ile ayarları tasvir edilir. anında indirin ile bu gerisi duvar kağıtları HD sizin mümkün. En iyi duvar kağıtları yalnızca bir dokunuş. Eğlenin ile bu android capcanlı duvar kağıtları beraberinde özünüzü tadını çıkarın! etrafında en iyi duvar kağıdı ile herkes sizlere gıpta zira indirin. Bu keyifli ile hoş duvar kağıdı arka HD sizin yapmak ile pişman olmayacaksınız.
Midenizde kelebekler yok, şimdi yükle ile bu göz alıcı yaratıklar uzak bütün sıkıntılara ilgi çekmek var. Nereye giderseniz gidin sizlere Ekranda bu kelebek görüntüleri mümkün, ile onu cennette olmak ne şekilde bir şey olduğunu hissediyorum.
Bu Monarch kelebek vb. yetişkin şeklinde kışı, 9 ay sürece yaşayabilir bu müddet en ufak kelebekler, blues, bazıları yalnızca birkaç gün yaşayabilir.Doğanın en hoş ile renkli kreasyonlar birisi de saygın vakit harcamaz ile ya olmamalıdır. Carpe Diem bizzat sloganı da yapmak, gün ele geçirmek serbest bir ruhu, bir kelebek vb. ile anında bedava amacıyla yepyeni ile esin verici hoş arka planlar indirin.
asla bir kaygısız kelebek olmak istiyorum ne olacağını merak etti mi? Bu yepyeni ♥”Kelebekler capcanlı Duvar Kağıdı”♥ ile göründüğü gerçeği, onun hep bit coşku verici bulmak olsun. Bu duvar kağıdı gerisi sizlere kelebekler beraberinde olduğu denli istediğiniz vb., yalnızca ekranda dokunun ile yepyeni bir al, pembe ile yeşil kelebek görünür oynamayı sunmaktadır.

Kelebekler-Canli-Duvar-Kagidi2 Kelebekler-Canli-Duvar-Kagidi3 Kelebekler-Canli-Duvar-Kagidi4 Kelebekler-Canli-Duvar-Kagidi5 Kelebekler-Canli-Duvar-Kagidi6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle