Cep Uygulamalar

Kelime Ezberle Full Apk indir

Kategori : Android Eğitim Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 16 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 1.659

   

Kelime-Ezberle1

Kelime Ezberle Full Apk indir

Sözcük Ezberle programı beraberinde, kategorilere ayrılmış kelimelerle özünüze deneme düzenleyerek ezberlemenizi geliştirebilirsiniz. Hazır kategorileri kullanabileceğiniz vb., özünüz kategori oluşturabilir ile bizzat kelimelerinizi ekleyebilirsiniz.
On binlerce sözcük ezberlemek güçtür yalnızca bizzat alanınızla alakadar kelimeleri bundan sonra asan ezberlersiniz. mesela bir talebe çalıştığı ünitelerin kelimelerini bir kategori oluşturarak tanımlayabilir ile onları ezberleyebilir. veya tıp sektöründe faal biri yalnızca tıp terimlerini ezberleyebilir. Bir diğer misal; kpds sınavlarına hazırlanan biri bundan sonra evvelki sınavlarda çıkagelen kelimeleri, geliştirdiği kategoriye bir dosyadan basitçe aktararak çalışabilir.
program yalnızca ingilizce – türkçe şeklinde değil, başka dillerde de kategori ile kelimeler oluşturmaya imkan sağlayarak fazlasıyla yaygın bir kesime hitap etmektedir.
hem de uygulamamız beraberinde;
yepyeni kategoriler eklendiğinde sunucumuzdan hemen indirebilirsiniz.
deneme esnasında ezberlediğiniz kelimeyi kaytadan sormamasını seçebilirsiniz.
Kayıtlı kelimeleri organizasyon seçeneği beraberinde, tekrar adlandırabilir veya silebilirsiniz.
Kayıtlı kategori adlarını tekrar adlandırabilirsiniz
Güncellemelerden otomatik şeklinde haberli olabilirsiniz.
Kategorileri bir dosyaya taşıma ile paylaşma seçeneği eklendi. Bu özellik sayede, oluşturduğunuz kelimeleri arkadaşlarınızla hemen paylaşabilecek ile aynı anda hep kategoriyi tek başına ayrı yedekleyebileceksiniz.
Kelimelerin tümce içerisinde kullanımı eklendi. yepyeni oluşturacağınız kelimelerde bundan sonra bu fonksiyonu kullanabileceksiniz. Dosyadan indirme işlemlerinde ise dosyanızı “yabancı sözcük; Türkçe anlamı;örnek tümce” bünyesinde oluşturarak toplu aktarım gerçekleştirebilirsiniz.
NOT: Dosyadan sözcük aktarırken Türkçe karakter sorunu yaşamamak amacıyla; Bilgisayarınızda Not Defteri beraberinde oluşturduğunuz kelimeleri kaydederken, kayıt ekranının içinde Kodlama seçeneğine tıklayın ile Utf-8 ‘i seçerek kaydedin. böylece yaparak dosya aktarırsanız mesele çıkmayacaktır.

Kelime-Ezberle2 Kelime-Ezberle3 Kelime-Ezberle4 Kelime-Ezberle5 Kelime-Ezberle6 Kelime-Ezberle7 Kelime-Ezberle8

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle