Cep Uygulamalar

Kıble Pusulası Full Apk indir

Kategori : Android Sistem Araçları - Yazar : - Tarih : 22 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 3.431

   

Kible-pusulasi1

Kıble Pusulası Full Apk indir

Kıble yi bulmak amacıyla pusuladan ile gps alıcılarından yararlanan karışık olmayan bir android programı. Dünyanın hep yerinde çalışabilir.Uygulama icindeki Google maps harita destegi beraberinde cok bundan sonra dogru sonuc bulabilirsiniz.
KRİTİK UYARI: UYGULAMAYI KULLANMADAN eski TELEFONUNUZDAKİ PUSULAYI KALİBRE EDİNİZ! LCD TV, Hoparlör yöntemi, yapı demirleri, yatak demirleri, klima,bilgisayar vb. manyetik alanlardan uzak, yere tam paralel, düz zeminde kullanın! Bu ortamlarda android cihazların pusulalarını rahatlıkla bozacaktır. Detayları aşağıdadır!
Türkiye’deki bütün şehirlerin GPS konumların vardır, bu nedenle Türkiye içerisinde GPS e lazım kalmadan kıble yi bulabilirsiniz.
Android cihazlarındaki pusulaların sık sık yere paralel tutularak kalibre edilmesi gerekmektedir. tek başına bu pusulalar manyetik ortamlardan menfii etkilenebilir, misal LCD sınalgılar, bilgisayarlar, hoparlör sistemleri yakınında yapılmış olan ölçümlerde ciddi farklılıklar gördük, zira bu cihazların yaydığı manyetik tesir pusulayı yanıltıyordu. Bu nedenlerle cihazın göstereceği konumu değişik kaynaklarla teyit edilirse yararlı kalacaktır.
program Mekke yi,Kabe yi en kısa mesafe , en kısa açıyı bulma prensibiyle çalışmaktadır, dünyanın değişik yerlerinde de rahatlıkla çalışabilir.
Hatalı hesaplamaları lütfen bildirin bir an eski düzeltelim.
kıble pusula, kıble yönü, kıble duvarı, kıble mucit, kıble yönü pusula, kıble ne yan, manyetik pusula, istikamet bulma

Kible-pusulasi2 Kible-pusulasi3 Kible-pusulasi4 Kible-pusulasi5

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle